The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Reklama

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
DevilMayCry
Senior Member

Od: 10.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.05.2014, 17:46
WISLAZWE - chyba sobie jaja robisz... Jeżeli to prawda, cóż, nie pozostaje mi nic innego jak też się pożegnać... To forum upada.

Miłego.
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."

Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 03.05.2014, 23:03
DevilMayCry napisał(a):Wyświetl post
To forum upada.
To forum ma się dobrze. Ruch na nim chyba większy niż na wszystkich pozostałych forach wiślackich razem. A gdyby nie shoutbox to w tematach jeszcze więcej osób by pisało.
A FraMat się przydaje. Przynajmniej macie na kogo najeżdżać.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
wiślakcb
Senior Member

Od: 08.2011

Stary 04.05.2014, 00:12
Widocznie sobie zasłużyłeś ;]
STARA HUTA
WISŁA NA WIEKI
Odpowiedz cytując
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert

Stary 04.05.2014, 09:18
Ciągle czytam w tym temacie o FraMacie
Wszyscy na niego psioczycie...
A ja Go lubię i szanuje.
Za to w jaki sposób tutaj banuje
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 04.05.2014, 11:54
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
Ciągle czytam w tym temacie o FraMacie
Wszyscy na niego psioczycie...
A ja Go lubię i szanuje.
Za to w jaki sposób tutaj banuje
Złożyłeś swoją "lojalkę" i wiernopoddańcze cmoknięcie w d... Framata - może sam dochrapiesz się moderatorstwa za ten wyczyn?

Dla mnie moderator który walczy czynnie na pierwszej linii "frontu" - nie nadaje się na tą funkcję. Nie tylko Framat sobie z tym nie radził. Aczkolwiek Framat już chyba stracił kontakt z ziemią I zamiast kasować co bardziej spienionych sam działa jak czerwona płachta i podkręca emocje.

BTW
Rozumiem że Bednarz nie naciska na właścicieli Forum żeby przyjęli jedynie słuszną "linię partyjną" szantażem że nie wpuści Wisłakrakow.com itd na stadion więc po co opowiadać się tak ostro po jego stronie? A może jednak i tu Bednarz się "zabezpieczył". To by tłumaczyło "nawiedzenie" Framata w walce z kibicami.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 04.05.2014, 13:22
Nie opowiadam się ani za Bednarzem ani przeciw niemu.
Bednarz jest pracownikiem. Kiedyś odejdzie.
Kasuję posty, które stawiają kibiców Wisły w złym świetle (te wszystkie wyzwiska, zapiekłą nienawiść, itd)
A że kogoś to boli?
Trudno.

Oczywiście, nie należę do SKWK i w wielu sprawach mi z nimi nie po drodze, o czym też piszę.
Rozumiem, że to Wam się najbardziej nie podoba?

A Wit.Ek tez ma uprawnienia moda i nie ma potrzeby u nikogo punktować.

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 05.05.2014, 15:07
FraMat - niestety, już dawno przestałeś rozwiązywać problemy tego forum.

Sam jesteś problemem.

Mam nadzieję, że rav zareaguje zanim całość wymknie się spod kontroli. Sam byłem moderatorem, wiem jak łatwo narazić się o nieuczciwą krytykę... Mimo wszystko - jesteś najgorszym moderatorem jakiego pamiętam na tym forum.

Wcześniej Cię broniłem, bo liczyłem że się ogarniesz. Zamiast tego, coraz bardziej się nakręcasz. Takie społeczne funkcje wymagają pewnej dojrzałości i dystansu do siebie, których ewidentnie Ci brak.

Do tego jeszcze gratulacje dla Witka. Świetny wpis. Wiślackie przedszkole z moderatorami w rolach głównych.

Brawo.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 05.05.2014, 17:26
hmmmmm ja znam byłego jeszcze gorszego moderatora.najgorsze,ze teraz poucza innych.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 05.05.2014, 17:31
Ludzie prawda taka FraMat zrobil sobie swoj wlasny cyrk doprowadzając do coraz większej blazeniady na tym forum biorac w tym czynny udział...

Pachnie tu takim poznym gimnazjum wczesna szkola srednia...
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 05.05.2014, 17:58
Nie krępujcie się...

Proszę, wpisujcie jakieś konkretne zarzuty wobec FraMata...
Zarzuty co do moderowania. Nie co do poglądów. Nie odnośnie do tego czy FraMat utożsamia się z SKWK czy nie, ale odnośnie do zadań moderacji.
Bo jak na razie to, co w privach otrzymuję to same "ty nigdy nie zrozumiesz fanatyków".
Przejrzyjcie tez ostatnie wasze wpisy w tym temacie... tylko "FraMat jest be... bo nie jest cacy"
Jak dzieci.

ps. swoją drogą to Bednarz powinien być zadowolony, że tak odwracam od niego uwagę....

Odpowiedz cytując
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2011

Stary 05.05.2014, 18:01
Zarzuty A nie wystarczy ci, że jesteś osobą, przez którą dziesiątki osób zrezygnowały z tego forum ?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 05.05.2014, 18:10
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie krępujcie się...

Proszę, wpisujcie jakieś konkretne zarzuty wobec FraMata...
Dawanie rocznych banów za pisanie imion z małej litery to dziecinada.
Usuwanie postów które atakują Bednarza (a dotarły do mnie takie informacje, niedawno potwierdził to pośrednio Witek na privie) zdecydowanie wychodzi poza ramy "moderacji".

Sam prowokujesz głupawymi wpisami o tym, że można wygrywać bez kiboli, a później stajesz na straży uczciwej i pozytywnej dyskusji? Bez jaj.

To nie jest tak, że Ci piszący imiona z małej litery są super, a Ty jesteś zły. Bany im się należały, ale adekwatne do przewinienia.
Mam też pełną świadomość, że zawsze komuś coś nie będzie pasowało - trochę wyżej masz przykład kogoś kto po kilku latach wciąż ma jakieś pretensje. O coś. Wisi mi to. Ignorowanie gości z manią prześladowczą i urojeniami jest konieczne przy moderowaniu - tego też mam pełną świadomość.

Niestety, odnoszę wrażenie, że w pewnym momencie zacząłeś wspomagać się w dyskusji narzędziami moderacji. To już nie jest OK. Zwłaszcza, że do niedawna panował pluralizm i zasada "nie chcesz czytać, to ignoruj". Twoja zabawa w szeryfa przyniesie raczej więcej szkody niż pożytku.

EDIT: I nie, nie mam manii prześladowczej.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.05.2014 o godz. 18:34.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 05.05.2014, 18:16
Przecież to jest aktualnie jedyne jeszcze jakoś żyjące forum związane z Wisłą. Istnieją owszem inne ale nie mają nic wspólnego z forum - bardziej przypominają szafę Jarząbka. Tu jeszcze da się mieć odmienne zdanie. Cieszmy się tym co mamy.
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 05.05.2014, 18:17
Zarzuty co do moderowania. Nie co do poglądów. .

Tak szczerze to na takim specyficznym forum to zarzut dyskwalifikujący ....

Wyobrażasz sobie że np. na http://forum.legionisci.com/ ichniejszy moderator broni Miklasa albo policji robiącej wjazdy na chatę ludziom co świętowali mistrza ?

Do przemyślenia.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 05.05.2014, 19:08
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dawanie rocznych banów za pisanie imion z małej litery to dziecinada.
Nie imion tylko nazwisk.
I nie.
Bany nie były za to.
Bany były za ignorowanie zaleceń i świadome łamanie regulaminu.
Świadome.
To chyba coś poważniejszego niż przypadkowe napisanie nazwiska małą literą.
Usuwanie postów które atakują Bednarza (a dotarły do mnie takie informacje, niedawno potwierdził to pośrednio Witek na privie) zdecydowanie wychodzi poza ramy "moderacji".
Podasz pewnie przykład, bo ja czegoś takiego nie pamiętam.
Było za to usuwanie postów z wyzwiskami, z inwektywami, z bluzgami.
Pewnie uważasz, że powinny były pozostać?
Sam prowokujesz głupawymi wpisami o tym, że można wygrywać bez kiboli, a później stajesz na straży uczciwej i pozytywnej dyskusji? Bez jaj.
I co?
To było błędem w moderowaniu?
Wolfy, bądźże powazny.
A wpisy w temacie meczowym o tym, że "interesuje mnie tylko frekwencja" to nie były głupawe?
To nie jest tak, że Ci piszący imiona z małej litery są super, a Ty jesteś zły. Bany im się należały, ale adekwatne do przewinienia.
Z reguły banowani otrzymywali ostrzeżenia, upomnienia, potem bany, kiedy świadomie nadal łamali regulamin. Świadomie, panie wolfy
Mam też pełną świadomość, że zawsze komuś coś nie będzie pasowało - trochę wyżej masz przykład kogoś kto po kilku latach wciąż ma jakieś pretensje. O coś. Wisi mi to. Ignorowanie gości z manią prześladowczą i urojeniami jest konieczne przy moderowaniu - tego też mam pełną świadomość.

Niestety, odnoszę wrażenie, że w pewnym momencie zacząłeś wspomagać się w dyskusji narzędziami moderacji.
No trudno. Na "wrażenia" nic nie poradzę i z "wrażeniami" nie dyskutuję. Dlatego prosilem o fakty a nie o "wrażenia"

ps.
doceniam to, że nie masz manii prześladowczej
Ostatnio edytowane przez FraMat : 05.05.2014 o godz. 19:13.

Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 05.05.2014, 19:11
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Tak szczerze to na takim specyficznym forum to zarzut dyskwalifikujący ....

Wyobrażasz sobie że np. na http://forum.legionisci.com/ ichniejszy moderator broni Miklasa albo policji robiącej wjazdy na chatę ludziom co świętowali mistrza ?

Do przemyślenia.
Nie interesuje mnie forum "legionisci".
A oprócz tego forum istnieje też (obok innych) forum SKWK. Tam poglądy są bardziej ujednolicone. Odmawiasz mi prawo do niezgadzania się z SKWK?
Czy tez moderatorami powinny być tylko osoby z SKWK i popierające SKWK?

Odpowiedz cytując
vabanq
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 05.05.2014, 19:43
Trzymasz sie tej roli moderatora jak Lato prezesury w pzpn. .."Trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc.." albo w ogole na nia nie wychodzic.
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 05.05.2014, 20:46
vabanq napisał(a):Wyświetl post
Trzymasz sie tej roli moderatora jak Lato prezesury w pzpn. .."Trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc.." albo w ogole na nia nie wychodzic.
A to już bardzo "merytoryczny" zarzut...

Piszcie dalej, ale konkretnie...

Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 05.05.2014, 20:53
Szczerze?

Zamknąłbym ten temat w ....u bo wstyd większy niż ''bednarz'' no ale. Czekam dalej.

P.S

Podawajcie konkretne argumenty!!
Szybko, póki otwarte!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
maaarcin
Moderator

Od: 11.2002

Stary 05.05.2014, 22:10
Temat zamknąłem. Otworzymy go w odpowiednim momencie. Mam nadzieję, że jak najszybciej.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 14.10.2014, 10:01
Ja rozumiem ideę i rozumiem, że wiele osób chce tę zabawę kontynuować, ale błagam: nie róbcie z wpłat na Akademię, a zwłaszcza z wklejania dowodów wpłat wyznacznika tego czy ktoś jest kibicem! A już pisanie po innych tematach haseł typu: "zacznij udzielać się w tym temacie jak odpowiesz na nominację" to skrajna przesada. Z zabawy niektórzy robią polowanie na czarownice.

Mam zdecydowanie odmienne zdanie. Te nominacje do wpłat pokazują jak takim wielkim kibicom leży na sercu dobro klubu. Do komentowania wszystkiego są pierwsi. To wskazywania winnych - pierwsi. Do moralizujących tez - pierwsi. W internecie pierwsi.

Jednak kiedy potrzebna jest realna pomoc nagle szerokim łukiem omijany jest ten temat.. Dlaczego? Tacy wszyscy mądrzy to pytam się gdzie podziali się piewcy jedynych słusznych teorii: Grantar, milosz, aNouc itp..?

Ja wiem dla Ciebie to są półśrodki, pewnie nic nie znaczące.. a dla ludzi którzy czują się kibicami, czują się częścią takiego klubu jak WISŁA, to sposób, pomysł na pomoc klubowi.
To nie znienawidzone SKWK czy WSH domoga się wpłat - to klub któremu kibicujesz PROSI Cię o pomoc... to tak wiele?

Niespodziewałem się..

Będę pisał, będę spamował - jesteś przeciwny? Możliwości masz.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 14.10.2014 o godz. 10:10.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 14.10.2014, 10:49
nie róbcie z wpłat na Akademię, a zwłaszcza z wklejania dowodów wpłat wyznacznika tego czy ktoś jest kibicem!
No tak - finansowe wsparcie klubu nie świadczy o tym, czy ktoś jest kibicem czy może "kibicem". Wyjazdy za klubem dla takich jak Ty też nic nie znaczą (juz nawet nie wspomnę o akcjach WP czy SKWK). Za to .......enie swoich mądrości na forum oraz wizyta na Reymonta przy okazji spotkania z Legią - to już jest wyznacznik! PS. Kolejny raz zadaje sobie pytanie jak osoba zupełnie spoza środowiska kibiców Wisły może być moderatorem forum kibiców Wisły
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 14.10.2014, 11:41
Proszę tylko o dwie rozsądne rzeczy:
- nie mieszajcie do innych tematów sprawy TWSD Ticket Challenge
- nie zabraniajcie nikomu pisania w innych tematach jeśli odmawia brania udziału w TWSD Ticket Challenge

Nawet jeśli nie rozumiecie tej prostej prośby.
EOT.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 14.10.2014 o godz. 12:46.

Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 14.10.2014, 15:05
Cytat:
No tak - finansowe wsparcie klubu nie świadczy o tym, czy ktoś jest kibicem czy może "kibicem". Wyjazdy za klubem dla takich jak Ty też nic nie znaczą (juz nawet nie wspomnę o akcjach WP czy SKWK).
To są nowocześni kibice czyli mają wymagania względem Wisły ale względem siebie już nie. Do tego dla nich bycie kibicem to po prostu jakaś tam emocjonalna więź (chyba tylko na zasadzie, jestem za Wisłą bo jestem) z Wisłą a wspieranie Wisły, ruchu kibicowskiego wyjazdy to jakaś głupota i wcale niepotrzebna sprawa. Nowoczesne standardy. I tacy się nazywają najwierniejszymi, najlepszymi. Było widać jak ci najwierniejsi jeżdżą za Wisłą podczas bojkotu i widać dzięki tej prostej zabawie co to dla nich za problem przelać 10 zł na Wisłę.
Z byle gówna robić problem, bo przelanie 10 zł i wklejenie głupiego screena to nie problem - wyższy poziom wtajemniczenia w byciu Judaszem. Później zdziwienie, że zbiórki małe czy coś, jak nawet tutaj, publicznie (pod szyldem swojego nicka) ludzie mają problem żeby wpłacić śmieszne 10 zł.

Cytat:
Jednak kiedy potrzebna jest realna pomoc nagle szerokim łukiem omijany jest ten temat..
W dużej skali dla Wisły jest to pomoc jednak patrząc na "robotę" jaką do wykonania ma każdy wpłacający to z naszej strony można powiedzieć, że to żadne działanie. Bo wpłacenie 10 zł to nic wielkiego. Tym bardziej dziw, że takie żydostwo z niektórych wychodzi.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
gooro33
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 14.10.2014, 18:10

Proszę tylko o dwie rozsądne rzeczy:
- nie mieszajcie do innych tematów sprawy TWSD Ticket Challenge
- nie zabraniajcie nikomu pisania w innych tematach jeśli odmawia brania udziału w TWSD Ticket Challenge

Nawet jeśli nie rozumiecie tej prostej prośby.
EOT.

Nie widzę w Twojej prośbie nic rozsądnego.
Ostatnio edytowane przez gooro33 : 14.10.2014 o godz. 18:56.
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!

Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 14.10.2014, 20:44
gooro33 napisał(a):Wyświetl post

Nie widzę w Twojej prośbie nic rozsądnego.
I nie rozumiesz, co znaczy EOT

Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 14.10.2014, 20:53

W ramach dobrych uczynków sprawdź sobie archiwum SB i zbanuj takiego osobnika jak sjs32, no chyba, że pasuje taki użytkownik.

EOT.. EOT a sam dalej komentujesz. A potem się dziwić że się robi to co się robi.

Kiedy temat do moderatorów zostanie otwarty?

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 14.10.2014, 21:15
Nie masz nic do powiedzenia to weź i usun się z tego tematu nudny człowieku...
A po drugie co Ty kur... jesteś w Polsce czy gdzie z tym pisaniem EOT, wieśniactwo jak się patrzy...
A po trzecie no nikt mnie tak tutaj nie wkur.... jak Ty...
Odpowiedz cytując
Padre1906
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 14.10.2014, 21:44
Brawo FraMat za robienie fermentu i rozpieprzenie kolejnego tematu.
Pisałeś że Cię to nie obchodzi i całą akcja to półśrodki, jeśli tak to nie wpieprzaj się. A umoralnianie nas zostaw komuś kto jest normalnym modem i ma jakikolwiek związek z trybunami Wisły.
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 14.10.2014, 21:52
Jesteście nudni i przewidywalni.
Więc proponuję (jeszcze raz):
- w tym temacie zajmujcie się TWSD Ticket Challenge, a w innych tematach innymi tematami. I nie rozpieprzajcie innych tematów wypominaniem komuś, że jeszcze nie odpowiedział na nominację.

Nie będę się wpieprzał do tego tematu jeśli wy przestaniecie się wpieprzać do innych z waszym napominaniem i odbieraniem komuś prawa głosu za to tylko, że nie bierze udziału w akcji,

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów