The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Reklama

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.09.2012, 10:58
Kupieni?. Ja bym sie odzwyczaił od tego słowa bo kupić to my prędko nie kupimy. Przyjadą darmowe kaleki jak Frederiksen i Sikorski.
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 20.09.2012, 11:12
Tominho napisał(a):Wyświetl post
Jeśli wyniki się nie zmienią, a Probierz wytrzyma na stołku całą rundę jesienną i poprowadzi przygotowania do rundy wiosennej, to wniosek będzie jeden... Cupiał zrozumiał na czym polega budowa zespołu. Pożyjemy, zobaczymy...

Mam nadzieję, że MP nie wystawi nerwów Cupiała na próbę i wniesie w ten zespół nowe oblicze już w najbliższym spotkaniu
Miałoby to sens, gdyby to był trener, który coś już zbudował. A także gdyby kluczowe role w takim zespole odgrywali młodzi zawodnicy, którzy się nie łapali do składów klubów na zachodzie.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
Tominho
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 20.09.2012, 13:50
arti napisał(a):Wyświetl post
Pominąłeś takie szczegóły jak np. na którym będziemy miejscu, ilu (i którzy gracze) zostaną sprzedani i kupieni w zimie
Zrozumiał czy Wisła Mu wisi/nie chce już nic dokładać. Pożyjemy zobaczymy...
Nic nie pominąłem kolego Jasno i wyraźnie napisałem "jeśli wyniki się nie zmienią" - a więc walka o środek tabeli. Co do kupowania i sprzedawania graczy to oczywiście będzie to loteria, nad którą zapanuje Cupiał (dam, albo nie dam) i jego podwładny Jacek B. (kadrę już skompletowałem).

Napisałem "jeśli poprowadzi przygotowania do rundy wiosennej" - to z jaką kadrą do tych przygotowań przystąpi nie ma tu znaczenia. Wszystko zależy od bossa i jego kapuchy na kompletowanie zespołu. Chodzi o to, aby była wizja jednego trenera i ciągłość pracy. Po sezonie będzie można cokolwiek oceniać.
Odpowiedz cytując
ardem99
Member

Od: 12.2008

Stary 22.09.2012, 23:16
http://tsw.com.pl/news/Bunoza-Chcial...-dla-mamy-2259

wywiad z Bunozą po meczu z Lechią
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 23.09.2012, 05:32
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Jakie kłamstwo ?
Weszlo trochu poszerzyło jedno zdanie,które przewija się wszędzie,w tym na forum-80% naszych obecnych piłkarzy jest chu.ja wartych.
Ewentualnie niech kopią sobie z Łobo w Miedzi.
Ok, a teraz zastanów się ile chujów jest wart trener który jest od 7 miesięcy i sam ten skład zatwierdził?!
Odpowiedz cytując
Towarzysz Generał
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 23.09.2012, 10:13
Z tym zatwierdzeniem Ty na poważnie?
Odpowiedz cytując
loory
Member

Od: 12.2011

Stary 23.09.2012, 10:40
taki off-top ale podobalo mi sie wiec napisze i tu :

jak bylo ogloszenie wynikow tej calej miss Wisly i speaker mowil :
" a pierwsze miejsce przypadało....."

a na trybunie glosny krzyk :
"GARGUŁAAAA"

a co do meczu wg mnie bardzo ale to bardzo przyzwoicie wypadl Jaliens - walka, nie odkladal nogi i bardzo malo strat
Here's the thing that makes life so interesting
the theory of evolution claims only the strong shall survive
maybe so, maybe so but the theory of competition says
just because they are the strong doesn't mean they can't get their asses kicked that's right
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 24.09.2012, 08:30
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
willow 100000% racji!!! Jakoś dawnym biedotom typu APOEL czy BATE się udało. Krok po kroczku inwestowali z sensem w klub i drużynę. Teraz mają tego efekty. Wy się zastanowicie, czy trenera wymienić a tu świat nam odjeżdża, ba, Ekstraklasa! Przy takiej organizacji i długofalowej działalności klubu to niebawem postrach na naszych pastwiskach będą siać potęgi z Macedonii, Azerbejdżanu czy Malty.
Porównując Wisłe do APEOL czy BAtE kluczowe jest szczęście a raczej jego brak.
My jesteśmy chyba ewenementem na skale europejska, nie ma drugiego tak tragicznego klubu w bataliach o LM i jeśli Platini ustanowił by dziką kartę na występy w LM to jesteśmy murowanym kandydatem.
Kto wie gdzie stała by WISLA teraz gdyby choć raz się udało?! Gdyby Boguś liznoł salonowego futbolu, popanoszył się na Stamford Bridge jako właściciel uczestnika LM... zobaczył czek z wpływami z edycjii ...

8 milonów ojro.
To dla naszego futbolu masakryczne pieniądze, jak wiele by można dobrego z nimi zrobić każdy z nas jest tego świadomy. A co dopiero taka kasa dla mistrza Cypru czy Białorusi! - tam sie inwestuje, bo ma się czym to robic...
Odpowiedz cytując
dulli78
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 24.09.2012, 20:54
Informacja prosto z Faktu: Michał Czekaj grał z Lechią w drugiej połowie ze wstrząśnieniem mózgu

http://sport.fakt.pl/Pilkarz-Wisly-K...,178763,1.html
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"

Odpowiedz cytując
blanco
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 27.09.2012, 09:35
Ktoś wie co się dzieje z Damianem Burasem ?
Jakaś kontuzja , czy nie gra bo go odsunęli ?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 27.09.2012, 10:42
blanco napisał(a):Wyświetl post
grał ostatnio w meczu ME , przestrzelił karnego ( ME przegrała 0-1 z Lechią )

to chłopak z 3 ligi więc nie wiem czego od niego wymagasz.. póki co kilku innych młodych ma wyższe notowania : Chrapek , Szewczyk , Kamiński
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 28.09.2012, 18:53
blanco napisał(a):Wyświetl post
To był tylko taki transfer na odczepnego, żeby się coś działo i żeby Łysy mógł się poszczycić kolejnym młodym, zdolnym Polakiem. Choć według mnie przy obecnej sytuacji naszej drużyny powinien zostać sprawdzony w meczu o stawkę. A najbliższa okazja będzie w poniedziałek. Bo przecież nie na Legii...
Odpowiedz cytując
Kibic_z_Częstochowy
Junior Member

Od: 02.2012

Stary 01.10.2012, 14:16
Ciekawy wywiad z Jaliensem...

http://www.weszlo.com/news/12087-Kew...mnie_krytykuje
Odpowiedz cytując
riv
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 01.10.2012, 14:27
Tumiwisizm stosowany. Chłop ma łeb na karku i wie, że naciął frajera na taką kasę już ostatni raz i trzyma się tego kurczowo pod płaszczykiem 'profesjonalizmu'. Jak hańbił wcześniej tak nadal hańbi koszulkę z Białą Gwiazdą. Nie jest godny podania ręki.

Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 01.10.2012, 14:47
riv napisał(a):Wyświetl post
Tumiwisizm stosowany. Chłop ma łeb na karku i wie, że naciął frajera na taką kasę już ostatni raz i trzyma się tego kurczowo pod płaszczykiem 'profesjonalizmu'. Jak hańbił wcześniej tak nadal hańbi koszulkę z Białą Gwiazdą. Nie jest godny podania ręki.
Akurat z generałem nie ma co dyskutować bo ma absolutną racje, wynegocjował sobie taki kontrakt i nie ma jakiegokolwiek obowiązku jego zmiany. Tak to jest jak profesjonalny piłkarz przychodzi do amatorskiego klubu. Tumiwisizm stosowany pokazały osoby, które z nim ten kontrakt podpisały, pomijam fakt że ofertę rozwiązania kontraktu dostał tylko 1 raz, a z wywiadu można wnioskować, że liczył na dalsze negocjacje i zapewne w końcu by się dogadali, no ale u nas jest amatorka.
Odpowiedz cytując
zybert77
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 01.10.2012, 15:39
Jaliens to prawdziwa klasa w porównaniu z Gargułą i Boguskim.

Wypowiedź Garguły sprzed meczu z Lechią
„Oglądałem mecze Lechii i uważam, że gra bardzo dobrze”

Do poziomu Garguły dziarsko dołączył Boguski i przed meczem z Piastem rzecze:
"Wydaje mi się, że ciężko teraz wskazać faworyta"

Rzeczywiście na tle Garguły i Boguskiego to Lechia i Piast są bardzo mocni, grają bardzo dobrze... a nawet wyśmienicie. Tak dobrze, że trudno wskazać faworyta w meczu z trzynastokrotnym mistrzem Polski (z tego osiem tytułów w ostatnich 12stu latach).

Noż kur.wa, jak nisko trzeba upaść żeby czytać takie wypowiedzi z ust polskich pokrak.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 01.10.2012, 16:06
zybert77 uważasz, że jesteśmy faworytem spotkania tylko ze względu na trofea jakie kiedyś zdobyliśmy?
Czy obecny mistrz Polski będzie faworytem w każdym spotkaniu bo jest mistrzem?

Uważam, że w tym meczu wszystko może się zdarzyć, obie drużyny na podobnym poziomie z naciskiem, na to że ten Twój "nie faworyt" jest wyżej od faworyta w tabeli.

Wytłumacz proszę o co Ci chodzi w takim razie?
Zapraszam na wiślackie aukcje: bilety, vlepki, opaska Żurawskiego...
http://allegro.pl/listing/user/listi...761592&order=t
Odpowiedz cytując
zybert77
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 01.10.2012, 16:25
ano o to, że reprezentanci Polski (byli) w meczach z drużyną klasy "gram tak, że widzowie po 10 minutach mają ochotę sobie wydrapać oczy" nie są w stanie wskazać faworyta

zblazowane pokraki zasługujące na kopa w du.pę aby czym prędzej pobiegło ścieżką wytyczoną przez Łobodzińskiego
Odpowiedz cytując
xdarek
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 01.10.2012, 18:24
Burliga ma kontuzje co nie ma go na ławce nawet?
Czy wygrywasz czy nie, Zawsze ja kocham Cię. W sercu moim Wisła, i na dobre i na złe.

Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 01.10.2012, 19:47
zybert77 napisał(a):Wyświetl post
ano o to, że reprezentanci Polski (byli) w meczach z drużyną klasy "gram tak, że widzowie po 10 minutach mają ochotę sobie wydrapać oczy" nie są w stanie wskazać faworyta

zblazowane pokraki zasługujące na kopa w du.pę aby czym prędzej pobiegło ścieżką wytyczoną przez Łobodzińskiego
cóż... widzą, że są ciency więc mogą położyć uszy po sobie albo chojrakować. wyniku sportowego to nie zmieni. a od kibiców jak widać wolą zbierać baty za "brak ambicji" niż za napinkę i potem manto na boisku...:( tak źle i tak ch.jowo:(
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 02.10.2012, 09:33
Obecnie gramy bez armat, a sam Genkov jest cieniem wlasnego cienia. Ciekawe kogo to wina.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski

Odpowiedz cytując
Sialalalala
Senior Member

Stary 02.10.2012, 09:58
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Obecnie gramy bez armat, a sam Genkov jest cieniem wlasnego cienia. Ciekawe kogo to wina.
tegokto go sprowadził Genkov gra dobrze najwyżej pół sezonu, na wiosnę
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 02.10.2012, 10:35
No ale sugerujesz że gość umie/umiał grać, tak?
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski

Odpowiedz cytując
Sialalalala
Senior Member

Stary 02.10.2012, 10:55
skoro jest zawodowym piłkarzem to umie
Odpowiedz cytując
muerte
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 04.10.2012, 15:04
Ciekawe dlaczego Kulawik przywrócił do składu Jovanicia...
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 04.10.2012, 15:42
przeciez powiedział ze kazdy dostaniesz szanse,wiec dlatego też Garguła zagra, a Jovanic pocwiczy z pierwszym zespołem. Moze nagle sie okaże że on potrafi bronić, no ale ja w to wątpie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
borys
Banita

Stary 04.10.2012, 15:48
ufff dobrze, ze Lobodzinskiego juz nie ma....

Strach pomyslec co by sie dzialo przeciez Jacek by czekal az dostanie wyrok a Kulawik dalby mu szanse.

P.S Trener chyba nieopatrznie trafil w sedno.

„Zawodnicy, których mam w drużynie, potrafią grać piłkę przyjemną dla oka, potrafią się bawić piłką, potrafią kontrolować grę. Bieganie za piłką natomiast ich męczy i zniechęca do gry. Oni są stworzeni do tego, żeby grać, bawić się piłką i mieć z tego jak najwięcej korzyści
Ostatnio edytowane przez borys : 04.10.2012 o godz. 16:06.
Odpowiedz cytując
niemamnazwy
Junior Member

Od: 06.2011

Stary 04.10.2012, 16:22
Porównanie składów przed meczem Wisły z Legią na Weszło:
Cytat:
[…] A i nawet ten Melikson jest cieniem samego siebie po tym, jak został odrzucony przez starszyznę zespołu, której – że tak to delikatnie ujmiemy – nie do końca odpowiada jego mentalność.
Hm... O takich przyczynach obniżki formy Meliksona jeszcze nie słyszałem. Ktoś wie, o co chodzi?
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 04.10.2012, 16:50
niemamnazwy napisał(a):Wyświetl post
Porównanie składów przed meczem Wisły z Legią na Weszło:
Hm... O takich przyczynach obniżki formy Meliksona jeszcze nie słyszałem. Ktoś wie, o co chodzi?

O to, że poprzewracało się w dupach zawodnikom over 30 z wyjątkiem Sobola.
Odpowiedz cytując
borys
Banita

Stary 04.10.2012, 16:53
a dlaczego z wyjatkiem Sobola?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania