The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
jaszczur90
Senior Member

Od: 07.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.03.2011, 16:50
Nic w tym dziwnego .. dla samotnych gimnazjalistów/gimnazjalistek też Bonarka jest całym życiem
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 14.03.2011, 18:58
Jeszcze trzeba dodać ważną sprawę, że w końcu drużyny z Krakowa nie grają bez bramkarza ;]
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 14.03.2011, 19:08
"Bunoza powiedział, że Bonarka to jego życie
On jest w innej sytuacji, bo nie ma dziewczyny."

Odpowiedź niszczy system haha
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"

Odpowiedz cytując
tedyy
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 14.03.2011, 20:00
jaszczur90 napisał(a):Wyświetl post
Nic w tym dziwnego .. dla samotnych gimnazjalistów/gimnazjalistek też Bonarka jest całym życiem

dla żonatych też zawozisz żonę i masz wolne
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 14.03.2011, 20:20
tedyy napisał(a):Wyświetl post
dla żonatych też zawozisz żonę i masz wolne
a przy odrobinie szczęścia może się zgubic i odnaleźć dopiero po paru latach...
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
LAW
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 14.03.2011, 21:30
A mnie zastanawia Żurawski. Moim zdaniem mógłby spokojnie jeszcze pograć, ale może brak motywacji...
Odpowiedz cytując
martonas
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 14.03.2011, 22:09
LAW napisał(a):Wyświetl post
A mnie zastanawia Żurawski. Moim zdaniem mógłby spokojnie jeszcze pograć, ale może brak motywacji...
Pewnie po prostu już wiek daje o sobie znać, ciut wolniejsze reakcje, ciut wolniejszy start do piłki czy zwrotność i w efekcie gra tak jak gra, niestety.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 14.03.2011, 22:26
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Niestety, jak widać po ostatnich transferach taka perełka trafia się jedna na pięć - i to na pięć dobrych zakupów. A więc niestety raz na parę lat.

Nie oszukujmy się - gość jest warty kilka mln EUR, i to że Stan go wypatrzył za 650 tys EUR to jakiś cud.

Ja jeszcze w przypadku Meliksona mimo wszytko ,czekalem i szukalem gdzie jest haczyk.

I na razie po tym co widzialem ,nie znajduje go

z ulgą to pisze
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Smyrgu
Blood Brothers

Od: 11.2002

Stary 15.03.2011, 07:18
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
"Bunoza powiedział, że Bonarka to jego życie
On jest w innej sytuacji, bo nie ma dziewczyny."

Odpowiedź niszczy system haha
w sobote bawil sie po meczu we Franticu z holendrem... taki chlystek
BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND

"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 15.03.2011, 09:38
Smyrgu napisał(a):Wyświetl post
w sobote bawil sie po meczu we Franticu z holendrem... taki chlystek
holender oczywiście był z żoną, jak na wzorowego katolika przystało?

"Oby się nie okazało, że Wisła stanęła nad przepaścią, a potem zrobiła ogromny krok naprzód."

Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 15.03.2011, 10:23
Drugi dzień zdjęciowy
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ien_zdjeciowy/
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"

Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 15.03.2011, 11:06
No to już wiemy kto ich ustawia i uczy jak wyglądąć na zdjęciach
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 15.03.2011, 11:11
W końcu Maaskant kupił sobie nowy garnitur
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
QBAS
Senior Member

Stary 15.03.2011, 11:13
w końcu aktor
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 15.03.2011, 11:17
Mam nadzieję, że efektem całego zamieszania z Maorem będzie jego powołanie i gra w reprezentacji Izraela. Zawodnik zyska jeszcze większą motywację, Wisła prestiż, a i wartość rynkowa piłkarza znacznie wzrośnie. Absolutnie nie wierzę, że obecnie w kadrze Izraela znajduje się tylu lepszych pomocników, żeby ignorować zawodnika klasy Meliksona. Jeśli byłoby inaczej to Izrael zagrałby w jakimś poważnym turnieju w ostatniej dekadzie. Jak jest każdy widzi...
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 15.03.2011, 11:23
Z czasem pewnie go powołają. Z tego co czytałem to ich selekcjoner taki jakiś niewyraźny więc i powołanie nie muszą być racjonalne.

Szczerze mówiąc nie ma co popadać w hurra optymizm. Sam Maor o tym wie. Zagrał dobrze kilka spotkań. Jak nie zejdzie poniżej tego poziomu, który teraz prezentuje to nie dość,że regularnie będzie grał w reprezentacji Izraela, to odejdzie od nas za dobre pieniądze.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
PANDEM0NIUM
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 15.03.2011, 12:49
Arked napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że efektem całego zamieszania z Maorem będzie jego powołanie i gra w reprezentacji Izraela. Zawodnik zyska jeszcze większą motywację, Wisła prestiż, a i wartość rynkowa piłkarza znacznie wzrośnie. Absolutnie nie wierzę, że obecnie w kadrze Izraela znajduje się tylu lepszych pomocników, żeby ignorować zawodnika klasy Meliksona. Jeśli byłoby inaczej to Izrael zagrałby w jakimś poważnym turnieju w ostatniej dekadzie. Jak jest każdy widzi...
Klasy Meliksona? hmmm a jaka to klasa? Esktraklasa? Europejska klasa, międzynarodowa, reprezentacyjna czy może światowa?
Ochłońcie i spójrzcie trochę bardziej realnie na to co się dzieje. Maor rozegrał w barwach Wisły raptem 1 udany sparing i 3 (słownie TRZY!) mecze ligowe z przeciętniakami (Arka, Ruch, Widzew).
Zaliczył jedną asystę, strzelił 1 gola. Pokazał parę fajnych zagrań, kilka dryblingów, jeden ładny strzał (niecelny), kilka rajdów...Na podstawie tego oceniacie i robicie z niego nie wiadomo kogo. Jak by był co najmniej klasy Yossiego Benayouna. Często na tym forum zarzuca się dziennikarzom że po kilku udanych kopnięciach robią z jakiegoś młokosa gwiazde ligi podczas gdy my kibice Wisły robimy dokładnie to samo.

Ja wiem że Maor ma wszelkie predyspozycje do tego aby w pojedynke roznieść naszą ligę w pył, ja wiem że mamy deficyt na tego typu piłkarzy w Polsce ale co się stanie jak zagra dwa słabsze mecze pod rząd? Czy Ci co teraz go wynosza na piedestał będą go bronić? Pamiętajmy to jest człowiek a nie robot i takie mecze też przyjdą wcześniej czy później. Poczekajcie jeszcze chwile jak Lenczyki czy inne Szatałowy będą analizowali szczególnie jego grę i jak na to zareaguje sam piłkarz.

Apeluje o ocene poczynań Maora i pozostałych nowych zawodników przynajmniej do końca rundy wiosennej.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 15.03.2011, 12:54
Tylko, że Maor swoją grę opiera na: szybkości, przyśpieszeniu, dryblingu, technice użytkowej.

Są to cechy które już po jednym meczu można ocenić u zawodnika.

One na naszą ligę wystarczą spokojnie. Ciężko mi uwierzyć, że nagle Melikson zacznie bardzo słabo grać. Owszem, może trochę stracić formę, ale z tymi ww cechami poniżej pewnego poziomu nie zejdzie.

To samo tyczy się choćby Małeckiego albo Hubnika z Legii czy Traore z Lechii. Hubnik może przestać trafiać, ale technika użytkowa + cechy motoryczne mu zostaną. Dlatego zawsze będzie coś dawał drużynie. Oczywiście cały czas mówimy o Ekstraklasie Polskiej.
Ostatnio edytowane przez Proud : 15.03.2011 o godz. 12:57.
Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 15.03.2011, 12:58
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...eciowy//45050/
Och faktycznie- idzie się przestraszyć
Wiem, że się ze swoich nie powinno śmiać, ale ten Gordan to... zmężnieć powinien.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
PANDEM0NIUM
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 15.03.2011, 13:05
Proud napisał(a):Wyświetl post
Tylko, że Maor swoją grę opiera na: szybkości, przyśpieszeniu, dryblingu, technice użytkowej.

Są to cechy które już po jednym meczu można ocenić u zawodnika.

One na naszą ligę wystarczą spokojnie. Ciężko mi uwierzyć, że nagle Melikson zacznie bardzo słabo grać. Owszem, może trochę stracić formę, ale z tymi ww cechami poniżej pewnego poziomu nie zejdzie.
Nie neguje umiejetności Maora. Ale... Melex to też człowiek który może miec słabszy dzień, problemy w domu, choroba rodziców, śmierć psa po prostu jak to w życiu bywa. To nie jest robot którego można zaprogramować. Staram się tylko przestrzegac przed dmuchaniem balonika. teraz wszystko idzie z płatka, Wisła wygrywa mecz za meczam, lideruje w naszej paździerzowej lidze (chwała za to!), Maror rozgrywa super mecze, kibice sa zadowoleni...
A co będzie jesli nagle zagra słabiej? Jesli nagle Wisełka jeden mecz zremisuje, drugi przegra (odpukać!!), kto pierwszy będzie rozliczany? Bunoza? Jirsak? NIE! Rozliczane będą największe gwiazdy oraz ci zawodnicy po których oczekuje się najwięcej, skąd wiesz jak Maor zareaguje na krytyke, na dołek formy? skąd wiesz jaką ma konstrukcję psychiczną? Jak poradzi sobie w nowej sytuacji. Może (ale nie musi) podupaść tak że się nie już nie podniesie a my niestety jestesmy takim narodem który gdy wszystki idzie cacy to jest ok ale w razie porażki zamiast wspierać to wolimy wyszydzać i piętnować.
Oczywiście moje przypuszczenia są czyste teoretyczne i pewnie się nie sprawdzą. Napisałem to tylko po to aby traktować chłopaka normalnie a ocene zachować po kilkunastu meczach a najlepiej po meczach w pucharach. Wtedy naprawdę przekonamy się co do wartości Meleksa.
Odpowiedz cytując
WisłaPANY!
Junior Member

Od: 05.2009

Stary 15.03.2011, 13:41
Wywiad z Małym :
http://www.orange.pl/kid,4000158865,...nie,video.html

"Nie umiem odpowiedzieć na pytanie, czy zagram dla Polski" -
Maor Melikson
http://www.orange.pl/kid,4000158865,...ski,video.html
" Cieszę się, że grałem dla Wisły do samego końca na całego. Przypłaciłem to zdrowiem, ale niczego nie żałuję."- Marcin Baszczyński.

"Mówiłem sobie "nie będziesz Arek ryczał", ale jest mi naprawdę ciężko. Spędziłem tutaj najwspanialsze chwile mojego życia i zawsze byłem dumny, że gram w Wiśle." - Arek Głowacki.

"Baszczu" & "Głowa" - szacunek na zawsze !

TYLKO WISŁA !
Odpowiedz cytując
sandbender
Graf Zero

Od: 08.2004

Stary 15.03.2011, 14:14
Fajne te plakaty tylko dlaczego wszyscy muszą się patrzyć w ten sam sposób? Jak by zrobić zdjęcie np lekko z dołu to pewnie by byli bardziej "groźni" a tak to powoli zaczyna zalatywać takim dyskotekowym napinaniem.

BTW - Powinni od osłona nocy oplakatować Oświecenia i reszte tym
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...jeciowy/45043/

Tylko wieszać z 10 metrów nad ziemią.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 15.03.2011, 14:17
Mały zajebiste zdjecie ,tylko Czarek Wilk to raczej model do M jak Miłośc niż do agresywnego stylu zdjec. On ten styl pokazuje na boisku.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 15.03.2011, 14:19
Maor nie zaliczył asysty, niech podziekuje Kirmowi, który spieprzył karnego. Dobitka liczy się już jako bez asysty
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Mały zajebiste zdjecie ,tylko Czarek Wilk to raczej model do M jak Miłośc niż do agresywnego stylu zdjec. On ten styl pokazuje na boisku.
To samo pomyślałem Cezary "Biber" Wilk nikogo nie postraszy
..
Odpowiedz cytując
tomo
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 15.03.2011, 14:20
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...jeciowy/45050/

Bunoza wygląda jak mały chłopczyk czekający na wymierzenie kary !

Mały najfajniej wyszedł a Czarek Wilk to nadaje się na modela a nie do takiej kampanii
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 15.03.2011, 20:55
W sumie to dlaczego wszyscy mają głowę skierowaną w dół i chowają szyję? czy oni nie powinni emanować pewnością siebie? czyli klata lekko wypięta i głowa do góry, coś jak tutaj:

nie bardzo rozumiem co mają symbolizować aktualne pozy naszych piłkarzy.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 15.03.2011, 21:44
Melikson w meczu z Widzewem
http://www.youtube.com/watch?v=Ip44dCMgEm8
Odpowiedz cytując
FajQ
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 15.03.2011, 22:10
Dzisiaj do firmy Galeco w Balicach w której pracowałem przyjechał... Cleber.Nie pytajcie co tam robił bo nie mam pojęcia
Pracuje tam paru pasiaków.Cleber przywitał się z każdym pracownikiem a następnie podziwiał w jaki sposób powstają rynny pvc. Dodam ,że jeden pasiak stwierdził ,że Cleber ma bardzo dużo siły gdyż jak się z nim witał to myślał że zmiażdzy mu ręke.Swoją drogą miał na sobie koszulkę Cracovii.

Nie wiem jak jest obecnie ale Galeco jeszcze kilka lat temu było sponsorem Wisły.Warto dodać że syn prezesa gra w Wiśle.

To taka ciekawostka ode mnie.
Odpowiedz cytując
gianbuffon
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 16.03.2011, 11:40
Normalka. Media wyczaiły temacik i robią sensację. Idę o zakład o grube pieniądze, że nie zagra w naszej reprezentacji. I o flaszkę, że jeszcze dzisiaj otrzyma powołanie do kadry Izraela.
Odpowiedz cytując
As
Senior Member

Stary 16.03.2011, 12:05
Bardzo lubie gre Meliksona a i on sam wyglada na faceta ktorego da sie polubic ale jego gra w reprezentacji Polski to jakis zart.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów