Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member

Od: 02.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 24.06.2012, 20:26
Cytat:
Hmmm.. jeszcze jedna sprawa. Jakbyś mógł tylko powiedz mi (może być priv) gdzie go widziałeś w akcji
Ostatnio w meczu Kolejarza Stróże z Wartą Poznań. Został zmieniony przed końcem, miał mnóstwo strat i złych zagrań. Taki piłkarz ma być teraz naszym pomocnikiem? Strach się bać. No ale jak się ma poparcie takich ekspertów jak forumowicz Fialo, nic dziwnego, że świat wariuje.

Cytat:
A co dziwnego jest w tej wypowiedzi? Myślisz że podczas takich gierek podwórkowych lub turniejów nie można zauważyć że ktoś ma talent? To ty patrząc na ekran tv to widzisz a ktoś na boisku nie może tego zobaczyć? Ja żadnym wirtuozem nie jestem, kopię się po czole na poziomie III-IV ligi ale potrafiłem zauważyć że jakiś gówniarz ma talent.
Więc zgłoś się na scouta, skoro potrafisz zauważyć, że „jakiś gówniarz ma talent” Będzie zabawa. Od Zdzisia gorszy i tak pewnie nie będziesz.

Cytat:
Ciekawi mnie co jest dla Ciebie dobrą rekomndacją.
Dobra gra i wyszkolenie zawodnika. Chrapek nie wyróżnia się tu niczym nawet na tle rówieśników grających w ekstraklasie. Żaden z trenerów Wisły też nie widział w nim na razie nic wartego uwagi i predysponującego go do gry w pierwszej drużynie.

Cytat:
Właśnie na takich zawodnikach Wisła ma się opierać. Wychowanek, którego marzeniem jest gra w Wiśle, który w każdym meczu czy to z Legią czy z Limanovią będzie dawał z siebie 100%. Który był podstawowym zawodnikiem klubu w niższej o jeden stopień lidze i nieźle sobie radził. Wbrew pozorom między naszą ekstraklasą a 1 ligą wcale nie ma Bóg wie jakiej różnicy co można doskonale zaobserwować oglądając PP i co roku jakąś kompromitację klubu z ekstraklasy.

Chrapek nie musi mieć umijętności na niewiadomo jakim poziomie, aby w obecnej sytuacji klubu i poziomie naszej ligi być zawodnikiem na którego można liczyć. Szczególnie, że jego wiek pozwala z optymizmem patrzyć na jego przyszłe możliwości.
O matko, następny Bednarz się objawił. Nie, nie chcę by Wisła opierała się o wychowanków dających z siebie 100%, bo to nic nie zapewnia. Tak jak nic nie zapewniło np.: graczom utożsamiającym się z Cracovią i grającym na 100% z nami w ostatnim meczu. Chcę, by Wisła opierała się na piłkarzach wygrywających mecze i jak w poprzednim sezonie robiącym dobre wyniki. A sytuacja klubu nie czyni jeszcze z nikogo wartościowego zawodnika.

Cytat:
Wedle niektórych lepiej przecież ciągle stawiać na weteranów,

A gdzie to ktoś napisał?
Odpowiedz cytując