Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 24.06.2012, 20:24
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Akademia w Legii istnieje, co roku wydawane są ok. 4 miliony złotych na Akademię, czyli wcale nie małe pieniądze. Jest przede wszystkim po to, by wybierać najlepszych. Założę się, że do Legii trafiło w tym samym czasie kilkunastu takich Wolskich, by po kilku sezonach udało się wybrać tych najlepszych - pretendentów do gry w pierwszym składzie. Same warunki, jakie oferuje młoda Legia, powoduje, że najlepsi najmłodsi trafiają właśnie tam. Zatrważającym jest fakt, że chcą nam podebrać 3 młodych graczy. I nie znaczy to, że mamy jakąś wspaniałą młodzież, tylko świadczy to o tym, że Legia szuka wszędzie, a Wisła młodzieżą się wcale nie interesuje. Będzie to ogromny problem Wisły, jak nic nie zrobi w tym kierunku w najbliższym czasie.

A co do jakości naszych skautów - Zdzisek Kapka - i wszysto jasne...
Ja doceniam rolę ich Akademii bo nie są w sytuacji "Wolski i długo, długo nic". Jednak wskazuję na przykładzie Wolskiego, że sam skauting też dużo może nam dać do czasu nim stworzymy porządną akademię.

Ten fakt też mnie niepokoi. Jednak sądzę, że Guedes nie skorzysta z tej oferty. Podobno ma trenować ciągle z pierwszą drużyną. Pozostali to nie wiem. Najlepiej byłoby podpisać jakąś umowę partnerską z na przykład jakąś holenderską drużyną. To też niweluje brak szkolenia.

Jednak ciągle mówię o niwelowaniu, niestety...
Odpowiedz cytując