Wyświetl pojedynczy post
Misha[Pl]
Member

Od: 07.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 24.06.2012, 18:55
Po prostu Wiślak napisał(a):Wyświetl post

Cóż za oszałamiająca rekomendacja! Chrapek jest dobry, bo kiedyś forumowicz Fialo z nim grał i ów go olśnił! Wow! I dlatego, że dotychczas zaliczył ledwie jeden sezon w seniorach, więc nie mógł nic więcej osiągnąć niż osiągnął! Bomba! Drugi Messi normalnie, na 100%! Aż dziw, że jeszcze żaden porządny klub go nie zauważył! Ważne, że Fialo, empirycznie go widział! To jest to!

To forum z każdym dniem jest coraz lepsze! Albo niektórzy coraz więcej piją. Tak czy owak, świetna rozrywka.
A co dziwnego jest w tej wypowiedzi? Myślisz że podczas takich gierek podwórkowych lub turniejów nie można zauważyć że ktoś ma talent? To ty patrząc na ekran tv to widzisz a ktoś na boisku nie może tego zobaczyć? Ja żadnym wirtuozem nie jestem, kopię się po czole na poziomie III-IV ligi ale potrafiłem zauważyć że jakiś gówniarz ma talent. To że nie każdy go wykorzystał to już inna sprawa. Podczas takich gierek duże wrażenie zrobił na mnie np. Grosicki. Od razu było widać że chłopak ma coś w sobie. Ciekawie prezentował się też Celeban (chociaż może nie tyle jeśli chodzi o obronę co grę głową i wydolność). Podaczas takiego podwórkowego kopania niekiedy jest całkiem wysoki poziom. Ale tu nawet nie o porównywanie do reszty kopaczy chodzi. Bardziej o sposób poruszania się, przyjęcia, prowadzenia piłki, przyspieszenia.
Nie chce przez to powiedzieć że opinia Fialo o Chrapku jest jakimś wyznacznikiem. Ja o chłopaku wiem niewiele. Widziałem go jedynie w 2 czy 3 meczach ME i jakieś strzępy z I ligii. Ale muszę powiedzieć że chłopak sprawiał bardzo pozytywne wrażenie. Kompletnie też nie rozumiem argumentu że Chrapek nic nie osiągnął. On dopiero co skończył 20 lat. W poprzednim sezonie był wypożyczony do I ligi i radził sobie bardzo dobrze. Zanotował bodajże 3 gole i 9 asyst. Jak by było info że Wisła interesuję się jakimś 20 latkiem z I ligii który ma takie statystyki to by była inna rozmowa. A jak by się okazało że ostatecznie poszedł np. do Górnika to by niektórzy wypłakiwali oczy, że drugiego Lewandowskiego czy innego Inieste na sprzed nosa zgarnęli. Chrapek powinien dostać szansę. Wtedy się okaże czy z tej mąki będzie chleb albo chociaż kajzerka.
Odpowiedz cytując