Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 24.06.2012, 18:39
Po prostu Wiślak napisał(a):Wyświetl post

Cóż za oszałamiająca rekomendacja! Chrapek jest dobry, bo kiedyś forumowicz Fialo z nim grał i ów go olśnił! Wow! I dlatego, że dotychczas zaliczył ledwie jeden sezon w seniorach, więc nie mógł nic więcej osiągnąć niż osiągnął! Bomba! Drugi Messi normalnie, na 100%! Aż dziw, że jeszcze żaden porządny klub go nie zauważył! Ważne, że Fialo, empirycznie go widział! To jest to!

To forum z każdym dniem jest coraz lepsze! Albo niektórzy coraz więcej piją. Tak czy owak, świetna rozrywka.
michu-k napisał(a):
Tak to jest, jak chłopaczek z kibicowskiego przyjdzie do sportowego.
Hmm... Miałem wysilić się na jakąś ciętą i błyskotliwą ripostę, ale w sumie szkoda klawiatury i nerwów Poza tym sądzę, że z takimi wszystko wiedzącymi geniuszami i tak nie mam szans, ja tępy kibol, gdzie do takiej dysputy

Pocieszam się tylko, że takie osobniki jak Wy mogą zaistnieć tylko w rzeczywistości wirtualnej, no ale cóż Internet daje szerokie możliwości.

A fakt, że koleżka michu-k, wyzywający poważnych userów od pisuarów się tu jeszcze uchował jest co najmniej zastanawiający.

Mam nadzieję, że będę miał okazję po sezonie przypomnieć tą falę pseudoironicznych komentarzy ekspertoli

Po prostu Wiślak napisał(a):Wyświetl post
Też kiedyś miałem okazję widzieć go w akcji i niczym nie zaimponował.
Hmmm.. jeszcze jedna sprawa. Jakbyś mógł tylko powiedz mi (może być priv) gdzie go widziałeś w akcji. Bo wybacz, ale po historii, którą się nam tutaj wszystkim podzieliłeś (cytując klasyka - przed milionami słuchaczy) - dla przypomnienia chodziło o to, że Po Prostu Wiślak dowiedział się, że Bednarz wywalił 4z6 skautów po... telefonie do sekretariatu klubu - jesteś troszeczkę mało wiarygodny jak dla mnie
Ostatnio edytowane przez fialo : 24.06.2012 o godz. 18:51.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując