Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member

Od: 02.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 24.06.2012, 18:32
tofik napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego tak deprecjonujesz umiejętności tego grajka jeśli można wiedzieć ?
Jakieś podstawy ku temu ? Ja go w akcji nie widziałem na tyle, żeby ocenić, ale czekam niecierpliwie co pokaże.
Też kiedyś miałem okazję widzieć go w akcji i niczym nie zaimponował. Wyróżnianie się na tle kolegów z ME nie jest żadną rekomendacją wartości. A już na pewno nie jest nią gra w piłkę z forumowiczem Fialo. Poziom argumentów tego ostatniego jest po prostu żenujący i do nich głównie się odniosłem.

Nie życzę Chrapkowi źle. Ale nie można robić z niego nie wiadomo jak wielką gwiazdę i wzmocnienie. To nie jest żaden drugi Mesii czy nawet tylko Melikson. Jeśli na takich zawodnikach jak Chrapek ma się opierać Wisła w przyszłym sezonie, jestem pełen obaw.

kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Ależ to jasne! Krąży taka legenda, że pewien autorytet z Holandii nie wiedział nawet kto to jest Michał Chrapek. Zresztą niespełna 20-latek, który strzela 3 bramki w 1. lidze i ma 9 asyst w tej lidze to zawodnik, na którego żaden skaut nie spojrzy bo za słabe staty. A jeszcze to, że to był jego pierwszy sezon w dorosłej piłce to już w ogóle! On powinien w wieku 16 lat zdobywać mistrzostwo z Wisłą jeżeli faktycznie miał talent. Taki Melikson w jego wieku na pewno wygrywał LM i strzelał 64 bramki notując 128 asyst w każdym sezonie.
Czyli co, ma grać na złość Valckxowi? Takie i jeszcze lepsze statystyki na zapleczu ekstraklasy miało wielu piłkarzy na przestrzeni kilku lat, z których żaden nie został wybitnym piłkarzem.
Ostatnio edytowane przez Po prostu Wiślak : 24.06.2012 o godz. 18:36.
Odpowiedz cytując