Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member

Od: 08.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.07.2008, 08:41
Czy mógłby tu wpaść jakiś mod i usunąć tą rozkminę o Etienie, bo zęby bolą jak to się czyta.
Nie wiem, której części tekstu nie zrozumieliście, ale wyłożę to Wam powoli jeszcze raz:
Etien jest testowany przez drużynę młodej ekstraklasy.
To nie jest wzmocnienie pierwszego zespołu, przynajmniej nie w najbliższych miesiącach/ latach.
Po drugie niech mi geniusz, który wymyślił, że to jest młodszy brat Eto'o wytłumaczy czemu, jego zdaniem, jakiś piłkarz chciałby zamienić rezerwy Mallorci na rezerwy Wisły?

Co do artykułu o Neiu- wg różnych wcześniejszych artykułów Wisła miała złożyć CSKA nawet już kilka ofert. Póki co nic z tego nie ma. Ktoś tu pisał o zainteresowaniu Al Ahli tym piłkarzem. Czy mógłby doprecyzować o jakie Al Ahli chodzi, bo klubów o tej nazwie jest więcej niż Górników, GKS-ów i Polonii razem wziętych.

W sprawie Jodłowca też bym radził zluzować, bo kiedy sprawa wypłynęła czytałem "wywiad" z piłkarzem, w którym mówił, że dostał sygnał z klubu, że ma wracać z obozu do kraju. Naprawdę pismaki zmyślają i nie warto się takimi artykulikami przejmować.

Pożyjemy zobaczymy.
Odpowiedz cytując