Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member

Od: 09.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.06.2008, 15:46
PvD napisał(a):Wyświetl post
bredni i kłamstwa trzeba prostować a więc:

Kuba nigdzie nie uciekł. Został przeprowadzony najnormalniejszy transfer. poza tym bardziej na transfer nalegało kierownictwo Wisły niż sam Kuba. NIe miał nic przeciwko grze jeszcze przynajmniej pół roku w Wiśle. Widząc b. duży zarobek (kwota kupna- kwota sprzedaży) na "Błaszczu" można by powiedzieć wypchali Kubę wcześniej na zachód.

Odszedł normalnie bo z klubu to uciekło wielu np Uche i stawiając go w jednym szeregu z Kubą jesteś zwykłym chamem. Oczerniając Kubę bezpodstawnie.

Nawet odejście Kosowskiego czy Dudki daleki jest od określenia mianem ucieczki z Wisły . Odeszli w sposób dla jednych normalny dla innych kontrowersyjny ale nie można powiedzieć, że spierd... z klubu jak .... Narobili (Kosa i Dudi) tylko dużo szumu przy swoich transferach, niepotrzebnego szumu.
Z tym uciekł to nie chciałem napisać że spierdo... sorry mój błąd, ALE jak byś raczył przeczytac dokładnie mój post to byś nie wyzywał mnie od chamów napisałem że mam szacunek w jaki sposób odszedł.
Nazywanie bepodstawinie chamem ty się nim stajesz, a nie wyzywany czyż mam racje?

Saklak
Prawdziwym Wiślakiem będzie dopiero wtedy gdy dotrzyma danego słowa "jeszcze tu wróce"
Wrócimy gdy bedzie można ocenić wykonanie danego słowa
Wszak kibiców Wisły nie można okłamywać.

Ja zacząłem dyskusje na temat Błaszczykowskiego i ją kończe, bo to nie ten temat jeśli będą jeszcze do tego jakieś uwagi zapraszam na priv.
Odpowiedz cytując