Wyświetl pojedynczy post
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.06.2008, 15:24
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
Ja*****
Jak widać odszedł,
mam do niego szacunek ALE śmieszy mnie to jak ludzie piszą już o nim jako o wielkiej legendzie klubu kiedy zawodnik zagrał dwa lata i przy pierwszej okazji uciekł na zachód.
mógł zostać by powalczyć z Wisla jeszcze raz o lige mistrzów, jak Żurawski.

bredni i kłamstwa trzeba prostować a więc:

Kuba nigdzie nie uciekł. Został przeprowadzony najnormalniejszy transfer. poza tym bardziej na transfer nalegało kierownictwo Wisły niż sam Kuba. NIe miał nic przeciwko grze jeszcze przynajmniej pół roku w Wiśle. Widząc b. duży zarobek (kwota kupna- kwota sprzedaży) na "Błaszczu" można by powiedzieć wypchali Kubę wcześniej na zachód.

Odszedł normalnie bo z klubu to uciekło wielu np Uche i stawiając go w jednym szeregu z Kubą jesteś zwykłym chamem. Oczerniając Kubę bezpodstawnie.

Nawet odejście Kosowskiego czy Dudki daleki jest od określenia mianem ucieczki z Wisły . Odeszli w sposób dla jednych normalny dla innych kontrowersyjny ale nie można powiedzieć, że spierd... z klubu jak .... Narobili (Kosa i Dudi) tylko dużo szumu przy swoich transferach, niepotrzebnego szumu.
Ostatnio edytowane przez PvD : 26.06.2008 o godz. 15:28.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując