Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 15.06.2008, 11:34
Awe napisał(a):Wyświetl post
Gdyby Beenhaker nie nazywał się Beenhaker, to by tu po nim wszyscy jechali. W sumie to Leo został uratowany przez Kaczyńskiego (Roger w ekspresowym tempie) i Webba (jest na kogo zwalić winę).
.
Ja do Webba pretensji żadnej nie mam. Uznal nam bramkę ze spalonego,poza tym mileliśmy mnóstwo szczęscia,że nie przegrywaliśmy co najmniej 3 do jaj w w pierwszych 20 minutach. I tak wynik jest lepszy od gry,bez względu na to czy Webb popełnił błąd czy nie wyszliśmy na papierze z twarzą. Ale tylko na papierze.

Dwoma poniższymi zdaniami, przypadkowo czy nie, sam sobie odpowiedzialeś na pytanie kim jest Leo?
Na tym Euro popełnił bardzo dużo błędów. Po pierwsz nieprawdą jest, że nie mógł wiedzieć jak zagra Krzynówek. Jacek już drugi raz odwala numer z siedzeniem na ławce i graniem przez to padaki.
Nie rozumiem tego, jak tak doświadczony i uznany szkoleniowiec może popełnić takie błędy przed Euro
A ja nie rozumiem jak można tak olać gościa, ktory jest w życiowej formie i gra caly sezon,a co dotknie to wpada do siaty - Zieńczuk mu na imię. TAk wiem,że to tylko polska liga, ale przynajmniej kondycyjnie i wydolnościowo o niebo lepszy jest taki Zieńczuk od siedzącego na lawie Krzynówka. No ale tego nasz Mag nie wie. To młody trener. Wybaczcie mu.

Poza tym tak coś mnie zastanawia czy Holenderowi, który był na banicji trenerskiej na Trynodadzie i Tobago, gdzie udawał wielkiego tenera, coś w główkę nie przygrzało. Nie miał kogo wybrać? A co on nas ma za debili, że zapytam wprost?

Atak. Widzialem slaniającego się na nogach Zurwawskiego i Saganowksiego z Southampton, ktory ledwo co utrzymal się w I lidze. Rzeczywiście nie ma z kogo wybrać, tym bardziej,że w domu zostali, Brożek,Sikora,Jeleń, Wichniarek. Z tym ostatnim to już są jaja. W calej światłosci i nieomylności Holendra, nie wzięlismy na Euro gościa,który w solidniej niemieckiej lidze ładuje gole i jest wyróżniającą się postacią zespołu.Ale my to wszystko wiemy. Zagadką poliszynela jest czemu wybitny trener nie wziął tych chłopców? Pewnie brak doświadczenia, bo to mody szkoleniowiec. Postawil na tych co mu wygrali eliminacjeBo to mlody trener podkreślam jeszce raz, ktory w dodatku nie przywiązuje się do nazwisk

Głowacki. Dom. W Austrii natomiast gra Jop,ktory ma być lepszywg naszego iluminatora. Śmiech na sali. Ci co oglądali trenasmisję meczu na BBC...kończyć nie będe. A teraz najlepsze. Skoro nasz wybitny trener uważa,że siedzący w FK Moskwa Jop jest lepszy od grajacego regularnie Glowackiego, bo ten gra tylko w lidze polskiej, to ja się pytam czemu nie wziął Gorawskiego. Tak panowie,taki chłopak gra w lidze rosyjskiej, w Sziniku Jarosław. Gra i byłby takze o niebo lepszy od jakiś Piszczków z urlopu wziętych czy naszego biednego Lobodzińskiego. No ale może nasz trener, który jak wiemy ma na oku naszych wszytkich reprezentantow nie wie,że taki gość istnieje. Pewnie De Zeuuw pracujący za darmo, bo przeciez bez profitów pracuje w reprezentacji mu nie powiedział. To ciekawe po co tam pracuje?Nie rozumiem tego. Przynajmniej umowe ****a zlecienie by z nim podpisali.

Panowie jak widzimy, same sprzeczności są odnośnie Holenda. Albo nie dokonywał powołań najlepszych,bo nie mógł, albo nie wiedział kto jest najlepszy i przywiązal się do nazwisk, co jest domeną przeciętnych trenerów. Gość,który jak sam o osbie mówi,jest profesjonalistą nie może ****a nie wiedzieć,że jak sięsiedz cały seon na lawie to sięsily nie ma.

Teraz będziecie slyszeć,że lepszego od Holendra nie ma i lepszy trener nigdy nie przyjdzie. A to jest już bardzo naciągane. Niech nie robią z nas Trynidadu i Tobago. Bardzo dobry trener z zagranicy przyszedlby prowadzć naszą reprezentację spokojnie. No ale musłby to być ktoś komu zalezy na sukcesach a nie na emeryturze i który sam sobie nie zaprzecza.

Bennhaker.Gość popełnił rażące błędy za ktore powinien wylecieć,laurkę mu dac czy tam medal jak to u nas w zwyczaju i cześć. Dodtakowo obraża naszą inteligencję wmawiając na,że nie mialz kogo wybrać.

Serbowie. Camacho wywalili zaraz po eliminacjach. W czasie ich trwania tez im mowił,że nie ma z kogo wybierać itd. Wg mnie powstała taka kasta trenerów szarlatanów, którzy kiedyś cos tam osiagnęli i jeżdża z mitem przeszlości i co więksi naiwniacy dają się nabrać. Dopiero w praniu wychodzi kim oni są. Leśne Dziaki zawsze znajda wspólny język bez względu na kraj pochodzenia. Lody są jedne.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując