Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 04.05.2019, 22:04
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Serio piszesz?
Bo ja widzę że Lis jechany zawsze, nawet jak ostatnio gra dobre mecze i nic nie zawala (kilka trudnych piłek wybronił).

brylant - obawiam się że nie do końca rozumiesz co oznacza słowo krytyka. Mam wrażenie że niektórzy tutaj nawet meczy nie oglądają a piłkarze służą im tylko jako sposób na rozładowanie frustracji.
Napisanie że Hoyo Kowalski złamał linię spalonego to krytyka. Dowalanie się do Plewki o stratę którą popełnił Savicević i pisanie o tym jak nie nadaje się do ekstraklasy z tego powodu (plus kilka mało pomysłowych inwektyw) nią nie jest.
Takie przykłady.
Czyli rozchodzi sie najwidoczniej o rozne postrzeganie czyjejs gry. Dla Ciebie gra dobre mecze, dla innego nie. Ani ten, dla ktorego nie gra dobrych meczow go nie hejtuje, ani ten, dla ktorego gra dobre mecze nie masturbuje sie pod jego gre. Dla mnie np. jest slabym bramkarzem, niepewnym, stracil najwiecej bramek w lidze, do tego mial najwiecej szczescia (liczba trafionych obramowan), ma niski procent obronionych strzalow i moim zdaniem wcale nie gra dobrze nogami. Wychozi na to, ze jego statystyki sa jego najwiekszym hejterem
Odpowiedz cytując