Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.06.2008, 11:32
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Żeby być sprawiedliwym - dzięki Engelowi zapłaciliśmy swego czasu 300 tys. złotych za pewnego napastnika z III-ligowej Łomży. Chłopak nie był nawet królem strzelców w tamtej klasie rozgrywkowej. Uznałem wtedy ten transfer za lekką przesadę i przejaw interesowności rodziny E. (Jerzy Engel Jr. trenował tamten klub).

Zawodnik ten nazywał się Rafał Boguski.

Ryzyko było - zahowując proporcje między ceną a potencjałem zawodnika - jeszcze większe.

Kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa. Lewandowski jest ciekawym zawodnikiem.

PS. Martwię się, czy nie przesypiamy właśnie okienka transferowego. Szczególnie jeśli potwierdzi się transfer Iwańskiego do Legii.

BTW. Pamietać trzeba także, że za Engela dostaliśmy z odzysku Kalu Uche, którego sprzedano za ponad 1 mln €, ale niestety opchnięto Frankowskiego za grosze (1 mln € to skandal) i kupiono Kryszałowicza. Ale to zupełny OT.
mimo wszystko jest drobna różnica między 1,5-2 mln złoty za Lewandowskiego
a 300 tysięcy za Boguskiego
Boguski i tak przez rok musiał się ogrywać żeby coś z niego było...
sądzisz że Cupiał zniósłby wydanie 2 baniek za gościa który musi pójść na wypożyczenie bo nie łapie się do składu
z innej beczki: Boguski i tak trafił do nas po protekcji, jakby nie banda Engelów kopałby pewnie gdzie indziej...

Iwański niech idzie w czort
mnie ten grajek nie przekonuje
ważne jest żeby pojawił się w końcu jakiś bramkarz, prawy obrońca, prawy pomocnik i jakiś napastnik
niekoniecznie Lewandowski...
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując