Wyświetl pojedynczy post
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.09.2019, 14:16
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Wlasnei przez takich ludzi jak ci co byli w Wisle Krakow
BYLI i to jest dobrze sformułowane zdanie.
Jaroo1 - te twoje płacze już na prawdę stają się żałosne.

Po pierwsze, trzeba oddzielić trybuny od spółki.W tym momencie podział jest jasny. Dawno nie było takiego momentu że chuligani nie mają na nic wpływu, nawet gdzieś 'zagubiono' słynną flagę a na meczach pojawia się jedynie mała 'wyjazdówka'.
Osoby zamieszane w cały proceder od dawna albo siedzą albo nie mają żadnych wpływów.Nawet z tekstów Szymcia który lubi cobie podrasować co nieco albo strzelić kompletnym nonsensem, wynika że to była niewielka grupa, oczywiście z ogromnymi wpływami

Jestem ciekaw jak to się dalej potoczy bo ani te przelewy, które jasno wyglądają na bezczelne wyprowadzanie pieniędzy z klubu, ani pensje , nie spowodowały upadku Wisły.Narobiono o wiele więcej długów - mam nadzieje że to też się wyjaśni.

Natomiast Wisła S.A wygląda teraz na wyczyszczoną z ludzi umoczonych.
A trybuny to inna kwestia,, tam zawsze będą zasiadać rożni ludzie , być może niektórzy będą kontynuować 'marke' Sharks ale już bez żadnych związków z Wisłą jako firmą.

Tutaj mnie pewnie zjecie ale uważam że na Wiśle potrzebni są 'chłopaki w krótkich spodenkach'.Wychowałem się w czasach ogromnej wojny w Krakowie, teraz oglądnąłem sobie filmik z wyjazdu sąsiadki na Śląsk Wrocław i widać że tam niezła banda się zrobiła.
Nie wiem jak Wy ale ja bym nie chciał by powtórzyła się sytuacja z odległych lat, gdzie wiadomo czasy się zmieniły, ale chyba nie chcecie by osiedla też się zmieniały.

Jeśli chodzi o klub, na dziś, największy problem to miasto, stadion, pozyskanie inwestora i oczywiście nie myślę tu o jakimś nie wiadomo jakim bogaczu co sypnie tyle kasy co nasz 'zbawiciel' przebieraniec, obiecał, tylko takim co podniesie jednak poziom gry Wisły.To jedyna recepta na +20tyś na każdym meczu plus full na tzw hitach.

Mocna Wisła może sama dyktować warunki a nie jak teraz, występować z pozycji jednak bidaka.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując