Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.06.2008, 09:19
Chesteroski napisał(a):Wyświetl post
"Beenhaker próbował uczyć polskich piłkarzy grać po holendersku, zamiast pozwolic nam grać to co lubimy, czyli kontratak", to częsta krytyka jaką możemy usłyszec od telewizyjnych ekspertów. A ja się pytam do cholery, po co zatrudnialiśmy Holendra? Żeby nas uczył grać po Polsku, w stylu często słyszanym na ligowych boiskach "wyp*** jak najdalej"? Po mistrzostwach w Korei i Niemczech było mi wstyd za styl jaki drużyna prezentowała. Teraz wstyd mi było tylko przez pierwsze 25 minut meczu z Austrią, uważam że w grze reprezentacji naprawdę jest duży postęp, może nie trzeba zwalniać trenera, a po prostu dokonać koniecznej wymiany pokoleniowej, i pozwolić kontynuować rozpoczętą pracę, Beenhaker zna się na tym, trzeba mu jednak znów zaufać...

zgadzam sie, Beenhakkerowi można pare spraw zarzucić ale wstydzić powinniśmy sie tylko za 25 minut z Austrią z Niemcami graliśmy w miarę wyrównany futbol z Austrią od 30 minuty praktycznie kontrolowaliśmy przebieg spotkania i to My stworzyliśmy kilka groźnych sytuacji.

co do powołań to na pewno pomijanie Głowackiego i Jelenia to skandal ale to chyba jedyni zawodnicy którzy można powiedzieć ze może by pomogli zespołowi tak poza tym za brał najlepszych a że taką klasę prezentują najlepsi to już wina PZPN i całej polskiej piłki.

Jak sie nie weźmiemy poważnie za szkolenie to będziemy ciągle narzekać a moim zdaniem sam awans juz jest sporym sukcesem a wygrana z Portugalia i jej styl to największy sukces w meczu o punkty jaki ja pamiętam od kiedy interesuje sie naszą piłką, co tylko świadczy o naszym potencjale.

G.W. napisał(a):Wyświetl post
Prawdziwą furorę w barwach reprezentacji Polski robi na mistrzostwach Europy Roger Guerreiro. Kapitan wojskowych nie ma jednak zamiaru iść w ślady kolegi z drużyny. - Otrzymałem polskie obywatelstwo, a nie zostałem Polakiem. To jest spora różnica - powiedział dla Gazety Wyborczej Aleksandar Vuković.
- Jestem bardzo szczęśliwy. Cieszę się i wierzę, że osiądę w Polsce na dłużej - dodał Vuko, który nadal czeka na wyniki negocjacji w sprawie przedłużenia kontraktu z wicemistrzami Polski.
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 14.06.2008 o godz. 11:19.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując