Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.07.2008, 19:17
Odnośnie opini tego typu:
Maćko napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, tylko prawda jest taka(niestety), że tym Mistrzem zostaliśmy pierwszy raz od sezonu 2004/05, a w sezonie 2006/07 zaliczyliśmy "wpadkę" w postaci 8. miejsca.
Może mam na to trochę dziwne spojrzenie, ale ja ciągle przed oczami mam tułaczkę po drugiej lidze i radość z każdego punktu.
Wisła Kraków jest ze wszystkich względów klubem wielkim w skali Polski. Świadczy o tym nasza historia, sukcesy i pozycja w tabeli wszechczasów, a także duża i w miarę stała liczba wiernych kibiców. Upadek Wisły po wojnie, a szczególnie w latach 80 i 90 był czymś wyjątkowym. Wisła jest klubem, na którym spoczywa odpowiedzialność za polski futbol i musi mierzyć wysoko tak jak to jest zapisane w naszej tradycji.

To, że pamiętasz czasy Wisły 2-ligowej na pewno dodaje smaku jej obecnym osiągnięciom takim jak kolejne mistrzostwa Poski. I tym lepiej dla Ciebie. W naturze kibica leży jednak chęć by jego klub był coraz lepszy. Prawdziwy kibic musi być kibicem sukcesu! Jest z Wisłą w ciężkich chwilach ale także cały czas liczy czy wręcz żąda by klub rósł w siłę.

Dlatego boli mnie, jak i wielu innych tu piszących, dziwna niemożność Białej Gwiazdy poczynienia kolejnego kroku w naszym marszu do chwały, czyli osiągnięcia poziomu kontynentalnego. Tym bardziej, że ostatnimi czasy udaje się to kolejnym klubom środkowo i wschodnio europejskim wcale nie bogatszym od nas. Stąd na pewno spore rozczarowanie dotychczasowym przebiegiem okna transferowego. Nie ukrywam, że dalej liczę na jego pozytywne rozszrzygnięcie choć moja nadzieja słabnie.
Ostatnio edytowane przez Arked : 08.07.2008 o godz. 19:20.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując