Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member

Od: 02.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.07.2008, 18:57
kristos napisał(a):Wyświetl post
Przypominam ostatni wywiad z Cupiałem, gdzie niezadowolonych z jakości transferów zapraszał do współfinansowania klubu.
To ma być jakieś tłumaczenie dla głupoty i błędów?

Spadłem z krzesła.

Np. głód w Afryce za zły mogą uważać tylko Ci, którzy współfinansują UNICEF?

A Ty sam wspófinansujesz jakoś klub? Nie? To czemu wypowiadasz się o sprawach, które go dotyczą?

Wisła robi dokładnie to samo, co przed Valerengą, Vitorią i sezonem zakończonym 8 miejscem i zwolnieniem 5 trenerów. Ty możesz się tym delektować, sięgać po jakieś artykuły prasowe, ja będę nazywać to głupotą.

Panie Cupiał, mam propozycję: Albo wreszcie po 10 latach naucz się Pan zarządzać klubem piłkarskim, albo sprzedaj go Pan temu, kto ma o tym jakieś pojęcie (nie wiem, np: Kicie), bo popełniając w kółko te same idiotyzmy, nie zarobisz Pan na Wiśle, włożonej kasy nie wyciągniesz i nic nie wygrasz w Europie. Nadal będziemy finansowym bankrutem. Zresztą, fajnie podsumował to też PvD.

Widząc to Cupiałowe zarządzanie Wisła, za cholerę nie mogę zrozumieć, ja on mógł cokolwiek osiągnąć z TF. Widać, miał dobrych doradców lub świetne układy. Ze wskazaniem na to drugie.

Sorry, ale Iq ma 100% rację – z tym właścicielem i jego podejściem, Wisła nigdy nie zaistnieje w Europie i zawsze będzie wiecznym bankrutem finansowym z zadłużeniem przekraczającym jej wartość.
Odpowiedz cytując