Wyświetl pojedynczy post
Gin
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.06.2008, 17:24
szejkspir napisał(a):Wyświetl post
Za wislakrakow.com:

W Wiśle, wciąż tak jak było. Wszystko w rękach "góry" (nie mam tu na myśli Cupiała). Nawet gdyby chłopak znalazł, przywiózł na Reymonta i dogadał się z super zawodnikiem i jego klubem, i tak wszystko zepsuje grupka spasionych i obrosłych w piórka "speców"...
Takie targi z Głowackim, nie wróżą dobrze transferom młodych, zdolnych zawodników za których trzeba zapłacić.

Bednarz robi swoją robotę najlepiej jak potrafi. Nawet gdyby był, nie zadecycuje w sprawach finansowych. Myślę, że i tak nas mile zaskoczy jak na skąpe warunki.
Wiem, że to może brzmieć śmiesznie i irracjonalnie, ale Bednarz nie ma do dyspozycji wielkich pieniędzy. To nie wynika z ubóstwa finansowego polskiej piłki, ale specyficznego zarządzania finansami naszego klubu.
Ludziska zrozumcie , że RN zawetowała ten kotrakt ze względu na jego długość ( 5 lat ) .
Miał zarabiać milion zł X 5 lat to daje 5 mln czyli około 1,4 mln euro za połowe kwoty to my kogoś sciagniemy i to młodszego , reszta na kontrakt trzyletni styknie , wiec nie dziwie sie RN , że zablokowali ten kontrakt bo dla mnie tez jest za długi , 3 lata to max.
Odpowiedz cytując