Wyświetl pojedynczy post
Bielau
Senior Member

Od: 03.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.08.2019, 15:16
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Bielał - ale za Kiko czy Wdowczyka, wydaje mi się że kadra była jednak mocniejsza a końcówka zeszłego sezonu , to już graliśmy kompletnie niezgranym składakiem, żeby po prostu dokończyć już tą rundę.

Ja na tą chwilę po prostu nie widzę żadnego przyszłościowego grajka. Mamy emerytów, średniaków w średnim wieku,młodzież też na razie nic nie pokazuje. Nie ma co się czarować. Sarapatka i całą ekipa zostawiła zgliszcza, na szczęście trochę dobrych zawodników zostało ale praktycznie wszyscy zostali sprzedani. Paradoksem jest, że najlepszym naszym zawodnikiem w tej chwili jest Brożek.

Natomiast, tak jak pisałem - jest słabo, zobaczymy co będzie dalej.
Teraz też gramy kompletnie niezgranym składem. Niepsuj, Janicki, Silva, Chuca, Mak, to wszystko są nowi piłkarze, którzy potrzebują czasu żeby złapać odpowiedni rytm z resztą składu. Jeśli dodamy do tego dopiero wracających po kontuzjach Kubę, Savicevica, czy grających na nowych pozycjach Wojtkowskiego, Sadloka (tak, nominalnie był lewym obrońcą jednak od lat grał na środku) oraz co chwilę łapiącego kontuzje Bashę, to jak oczekiwać tej mitycznej płynności w grze?

Czas będzie działał tylko i wyłącznie na korzyść tego zespołu. Potrzeba im spokoju, a nie krytyki czy nawet zmiany trenera (tak, takie głosy już się pojawiły) po wyrównanym meczu z silniejszą kadrową Pogonią.

Jeśli chodzi o przyszłościowych piłkarzy, to ciężko jest to oceniać w sytuacji, którę opisałem powyżej. Ale nawet teraz chyba nikt nie wątpi, że Savicevic ma ogromny potencjał, Silva również pokazuje się z ciekawej strony. Do tego Chuca, który co do którego oczekiwania są chyba największe.

Tak na marginesie, wszyscy porównują naszą kadrę do kadry z poprzedniego sezonu. Tylko porównują kadry z początku tego sezonu, z kadrą z końca tamtego sezonu. A przecież to Stolar "zbudował" prawie każdego z piłkarzy, którzy później pokazywali się ze świetnej strony. Doprowadził ich do najlepszej formy w karierze. Ondrasek zagrał raptem 6 meczów sezon wcześniej, wracał po kontuzji, Korta bez żalu oddano z Pogoni. Kostal, Pietrzak czy Bartkowski nie byli na początku tamtego sezonu rozchwytywani przez wszystkie kluby ESY delikatnie mówiąc. Dajmy Stolarowi czas na doprowadzenie do optymalnej formy kolejnych zawodników. Po potencjał według mnie zdecydowanie jest.
Odpowiedz cytując