Wyświetl pojedynczy post
Bielau
Senior Member

Od: 03.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.08.2019, 11:35
"Najgorsza gra od przejęcia przez Cupiała". Ja wiem, że pamięć kibica jest krótka i ma tendencję do idealizowania meczów dobrych, ale są chyba jakieś granice. Nawet nie muszę się cofać do gównomeczów za Kiko, gdzie przez 90 minut nie potrafiliśmy stworzyć ANI JEDNEJ sytuacji, do serii 7 porażek za Wdowczyka czy do innych zamierzchłych czasów, gdzie np wysoko przegrywaliśmy jak 0-5 z Pogonią.

Wystarczy się cofnąć parę miesięcy wcześniej, czy to do porażki u siebie 4-5 ze spadkowiczem, porażki 4-3 z innym spadkowiczem, czy porażki z Górnikiem na inaugurację rundy gdzie przez cały mecz nie zrobiliśmy nic, a Górnik robił co chciał. Bo potrafiliśmy strzelić bramki? No, z Pogonią sytuacje były, po prostu nie wpadło. A stracić 5 bramek u siebie ze spadkowiczem to był po prostu wstyd.

A teraz porównajmy to z meczem na wyjeździe z Pogonią, czyli obecnie zespołem (przynajmniej patrząc na potencjał) z aspiracjami na puchary (mistrzostwo?), gdzie nie pozwalamy jej na wiele, sami tworząc 3-4 100% sytuacje. Ot, typowy mecz na styku, komu wpadnie ten wygra. Wpadło Pogoni, nam nie. Zdarza się. Najgorsza gra od Cupiała, trzymajcie mnie...

PS Co do idealizowania meczów dobrych i naszej obecnej fatalnej gry: ktoś pamięta wspominane do dziś nasze super mecze z Lechem 5-2 czy Legią 3-3? Przecież w obu pierwszych połowach tych meczów nasza gra to była sabotaż i to cud że nie przegrywaliśmy 3-4 do zera. Drugie połowy to była odmiana naszego przede wszystkim zdecydowanie bardziej zgranego zespołu, ale sama gra w pierwszych połowach była fatalna.
Ostatnio edytowane przez Bielau : 13.08.2019 o godz. 11:38.
Odpowiedz cytując