Wyświetl pojedynczy post
raindog
Senior Member

Od: 02.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 11.08.2019, 20:49
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Oglądałem (jednym okiem) Korona:Cracovia. Ja .......ę, co za paździeż. Przypadkowy farfocel Cracovii a potem obrona wyniku. I trybuny skandujące (pomiędzy WTSK) "Mamy to!". Czekam na pierwszego pokemona który patrząc na tabelkę zacznie dowodzić jak Probierz super poukładał Cracovię i przejebiemy derby z nimi piątką (już jeden gumiś tak pisał o Pogonii). Albo super trener Moskal i jego ŁKS.
Dla mnie Probierz i Stokowiec, a konkretnie zachwycanie się nimi jest mocno niezrozumiałe. Lechia miała skład napakowany zawodnikami będącymi kompletnie poza naszym zasięgiem finansowym - w zasadzie nie było nas stać na utrzymanie Peszki, który nie łapał się u nich do 11. Na papierze świetna ofensywa, a na połowie przeciwnika, jeśli ten tylko się cofnie, są jak dzieci we mgle. Punkty robili na murowaniu i grze z kontry... rzecz w tym, ze nie każdy chciał grać, tak jak oni tego chcieli. Jak trzeba było odrabiać wynik, wyglądało to nie tyle źle, co żałośnie.

Probierz podobnie - ma komfort w Cracovii - stosunkowo duże pieniądze jak na Polską ligę. Tego Słowaka brali chyba za 800 tys. Euro, a po pół roku go odesłali, bo się nie nadawał na nawet na ławkę. Mając Piątka w ataku bronił się przed spadkiem. Super prymitywny futbol. Na Polskę starcza, ale zagranicą goli ich 3 zespół ligi słowackiej.

Ukłony przed Kazkiem, bo robi wynik drużyna złożono w połowie z 2-ligowców. Bardzo fajnie zgrani i poukładani. Fajnie zagęszczają środek. Patrząc na nich dzisiaj, nie było widać, że Mistrz Polski i sklejak 1-2 ligowy.
Odpowiedz cytując