Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member

Od: 08.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 11.08.2019, 10:08
Słaby mecz w naszym wykonaniu, co nie oznacza, że mamy słabą drużynę. Tracimy mało goli, ale ilość doskonałych sytuacji, do których doszedł Górnik i Pogoń nie napawa mnie optymizmem. Mamy jednak dużo większy problem w ofensywie. Niby styl Pogoni, która grała w ataku pozycyjnym powinien nam pasować, a nie potrafiliśmy grać z kontry. Tak jak z Górnikiem, tutaj również mieliśmy dużą liczbę niewymuszonych błędów, strat, problemów z przyjęciem piłki... Gramy dość schematycznie i ciężko nam zaskoczyć przeciwnika. Mimo to mogliśmy ten mecz zremisować. Oczywiście nie widzę chłopaków trenujących, ale ciężko mi pojąć dlaczego grają zawodnicy, którzy zaniżają niezbyt wysublimowany poziom ekstraklasowy. Taki Maczek na dzień dzisiejszy się nie nadaje, Maciek Sadlok przy całej sympatii ma w każdym meczu katastrofalne straty. Z zazdrością patrzę na młodzieżowców Pogoni. Mają dwóch chłopaków, którzy grają cały mecz i piłkarsko wiele wnoszą do gry. Szczerze pisząc mam obawy przed meczem z ŁKS, których Kaziu Moskal dobrze poustawiał. Mam też takie poczucie, że coś jest nie tak z fizycznym przygotowaniem. Fizyczność to sinusoida i być może dojdą do optymalnej dyspozycji, ale póki co jesteśmy słabsi niż rok temu o tej porze.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując