Wyświetl pojedynczy post
bocian23
Member

Od: 12.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.08.2019, 18:51
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie otworzysz puszki pandory sfrustrowanym .......eniem. Obronę mamy akurat dobrą, blędy popełnia każda defensywa ale u nas są bardzo rzadkie. Straciliśmy dwa gole, z czego jeden po strzale życia zawodnika Śląska, drugi po ewidentnym błędzie w kryciu, ale też po pięknym dośrodkowaniu i strzale z bliska. Nie wiem czego Ty oczekujesz? Każdego meczu na zero? Patrząc na tabelę nie graliśmy z jakimiś pionkami jak na razie, a wszyscy się męczą próbując strzelić nam gola. Brożek nie ma z kim grać i to jedno zdanie pokazuje jak jest źle z napastnikami.

Problemy w ofensywie to już inna broszka, ale wynikają one ze zgrania i jakości kadry jaką mamy. Taki Mak gra na tym samym poziomie co w tamtym sezonie, dlatego trafił do nas, reszta kontuzjowana albo bez formy, ale sytuacje stwarzamy.

Ludzie zwracają uwagę na późne zmiany i decyzje personalne Stolarczyka, ale generalnie większość tutaj jest dorosła i wie jaka sytuacja jest w klubie, a przez to w kadrze. Ja bym wcześniej wpuścił Drzazgę za Boguskiego, ale czy to dałoby nam gola? Pieniędzy bym na to nie postawił.
Wiesz co, to nie jest frustracja jak to ująłeś tylko raczej chłodne spojrzenie na rzeczywistość.
To że my nie tracimy bramek to raczej kwestia tego, że przeciwnicy też grają piach i nie potrafią nam zagrozić.
Co do Mąka to dla postronnego obserwatora wygląda on tak jakby problem był w głowie a nie w jego umiejętnościach.
A powiedz mi proszę co ma sytuacja w klubie do nie wpuszczania na boisko zmienników nieco wcześniej jeżeli są zdrowi?

PS. Nie oczekuję każdego meczu na zero, ale z tą kadrą i trenerem spokojnego utrzymania, co może nie być wcale takie oczywiste przy punktowaniu jak dotychczas.
Powód: Zapomniałem dopisać.
Ostatnio edytowane przez bocian23 : 10.08.2019 o godz. 18:53.
Odpowiedz cytując