Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.08.2019, 18:08
bocian23 napisał(a):Wyświetl post
A ja zwrócę uwagę na jeszcze jedną sprawę i chyba otworzę puszkę pandory. Mianowicie panuje tutaj absolutny brak krytyki wobec Stolara, ja wiem że wszyscy patrzymy na niego jak na bożka bo mamy świeże jeszcze wspomnienie 2:5 na Lechu i 5:2 z Lechią chociażby, ale spójrzmy prawdzie w oczy. W tym sezonie i na wiosnę 18/19 to to co my wyprawiamy to jest kabaret.
Porażek mamy tyle, że to jest ponad 50% wszystkich rozegranych meczów.
W obronie jest taki burdel, że nawet Miedź Legnica nam strzeliła 5 bramek przy R22.
Nie istnieje u nas coś takiego jak wyprowadzenie piłki od bramki, większość tego typu akcji kończy się w najlepszym razie palpitacjami serca.
Kondycyjnie piłkarze wyglądają jakby mieli za sobą kolonię karną na Syberii a nie obóz przygotowawczy.
Skuteczność i wykończenie to dramat (tylko w tym sezonie jedną bramką na cztery mecze).
Żeby nie było, ja bardzo doceniam to co Stolar dla nas zrobił, ale obawiam się, że sam już się trochę pogubił w tym wszystkim.
Nie otworzysz puszki pandory sfrustrowanym .......eniem. Obronę mamy akurat dobrą, blędy popełnia każda defensywa ale u nas są bardzo rzadkie. Straciliśmy dwa gole, z czego jeden po strzale życia zawodnika Śląska, drugi po ewidentnym błędzie w kryciu, ale też po pięknym dośrodkowaniu i strzale z bliska. Nie wiem czego Ty oczekujesz? Każdego meczu na zero? Patrząc na tabelę nie graliśmy z jakimiś pionkami jak na razie, a wszyscy się męczą próbując strzelić nam gola. Brożek nie ma z kim grać i to jedno zdanie pokazuje jak jest źle z napastnikami.

Problemy w ofensywie to już inna broszka, ale wynikają one ze zgrania i jakości kadry jaką mamy. Taki Mak gra na tym samym poziomie co w tamtym sezonie, dlatego trafił do nas, reszta kontuzjowana albo bez formy, ale sytuacje stwarzamy.

Ludzie zwracają uwagę na późne zmiany i decyzje personalne Stolarczyka, ale generalnie większość tutaj jest dorosła i wie jaka sytuacja jest w klubie, a przez to w kadrze. Ja bym wcześniej wpuścił Drzazgę za Boguskiego, ale czy to dałoby nam gola? Pieniędzy bym na to nie postawił.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.08.2019 o godz. 18:13.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując