Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member

Od: 08.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.06.2008, 13:33
BUAHAHAHA- zaczęło się... Tak Wisła chyli się ku upadkowi, a Legia pewnie kroczy po kolejny tytuł mistrzowski...
Ludzie, Legia póki co zatrzymała dwóch niezłych ofensywnych grajków, choć chimerycznych to jednak niezłych. Nie zatrzymała swojego najlepszego stopera i moim zdaniem będzie miała spore kłopoty z obroną, jak kogoś nie dokupi. W ofensywie kupili jakiegoś noname'a z Hiszpanii i Rockiego, którego nie chce duża część kibiców. Biorąc pod uwagę jak wąską kadrę mieli w zeszłym sezonie, i że uszczupli się ona zapewne o kilku kolejnych zawodników, to Legia raczej póki co zachowuje status quo.
Leszki? Oni mogliby ściągnąć Kakę, Ronaldo i Drogbę a i tak nie zdobyliby mistrza. To jest taki klub, który w czołówce potrafi być tylko wtedy kiedy reszta stawki jest cienka.
Co do Iwańskiego, to ja mam wielką nadzieję, że Legia go kupi, będzie jeden problem z głowy.
Lewandowskiego w życiu może i kilka razy widziałem, ale jak gra nie zwracałem uwagi, więc się nie wypowiem czy warto, czy nie i za ile.
A co do Bednarza, to zaufajcie facetowi, znowu ściągnie nam dwóch-trzech noname'ów, będziecie wieszali na nim psy, a za rok a może nawet szybciej, okaże się, że i tak rację miał Bednarz. Póki co do Wisły wyszperał Jirsaka, Dudu i Diaza i każdy z tych piłkarzy ma coś w sobie. Zaufajcie naszemu dyrektorowi sportowemu, bo zna się na tym co robi.
Odpowiedz cytując