Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member

Od: 04.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 27.02.2013, 21:44
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy Amerykę odkryłem ale jeśli komuś ma to pomóc to moja mała uwaga. Jak gracie single to myślę, że dobrym sposobem jest (oczywiście tutaj muszą być spełnione pewne warunki: tzn mecz można obstawiać live, mamy czas na śledzenie pierwszego kwadransa meczu) obstawianie swojego typu dopiero tak w 15 minucie meczu. Wtedy kursy na 1 i 2 wzrastają lekko (na remisy jak ktoś gra to wiadomo, że przy stanie 0:0 te kursy zaczną lecieć w dół w trakcie meczu). Oczywiście minus jest taki, że np chcemy obstawić 1 i do tej 15 minuty gospodarze już strzela gola. Wtedy kurs o dupę rozbić. Ale w innych przypadkach myślę, że to jest jakiś w miarę sensowny pomysł, żeby ominąć marże narzucane przez buków i na dłuższą metę dzięki temu wychodzić na plus.
Przykładowo dzisiaj na bet365 kurs na Wisłę 1.85 a po 8 minutach był już 2.05.
Ogolnie zalozenie jest dobre, warto stawiac na Live. Z tym ze jesli druzyna mocno atakuje to kurs co najwyzej sie bedzie utrzymywal w miejscu a najczesciej spadnie a nie pojdzie w gore, oczywiscie do pewnego momentu bo po 45 minutach niezaleznie od przebiegu meczu bedzie szedl w gore. Granie na Live daje nam przewage nad bukmacherami bo widzimy spotkanie a oni nie. Najlepiej trafic na spotkanie gdzie nie bylo spadkow przed meczem, kursy sa mniej wiecej po rowno a jedna z druzyn zdecydowanie przewaza. Wtedy mozna zlapac najwieksze value i pieniazki wpadaja do kieszeni

Odpowiedz cytując