Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.04.2016, 00:14
To Guzmics popełnił bład przy bramce Gornika, jedynym celnym ich strzałem w tym meczu? bo z przeciwnej strony boiska nie było widac. Gosc jest katastrofalny i druga sprawa tyle razy powtarzałem nie bawic sie w podania w obronie a oni robia dalej to samo i oczywiscie tak samo popełniaja błedy. A w drugiej polowie przez te 10 minut to jakies nieporozumienie, Miskiewicz oczywiscie dobrze wykopac pilki nie potrafi i z tego chyba z 4 czy 5 kontr szło i o mało nie skonczylo sie strata drugiego gola. Musi ich Wdowczyk mocno zjechac za taka postawe na szczescie udało sie strzelic na 3 i zakonczyc ten mecz. Jak nastepne dwa mecze wygramy to juz raczej bedziemy mogli byc spokojni o utrzymanie. Walczymy teraz o wygranie grupy spadkowej, jestesmy w bardzo dobrej formie, pojawiaja sie małe błedy, ktore trzeba wyeliminowac i to wszystko.

O teraz dopiero zobaczyłem
Szkoleniowiec Wisły odniósł się również do słabszej dyspozycji Richarda Guzmicsa. „Guzmics popełnił błąd w meczu z Ruchem, teraz też sprezentował bramkę przeciwnikom. Richard musi zacząć grać lepiej, w innym przypadku skończy się moja cierpliwość".

Reprezentant swojego kraju, ktory prawdopodobnie pojedzie na Euro tak sie zachowywac nie moze
Powód: edit
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 18.04.2016 o godz. 00:16.
Odpowiedz cytując