Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member

Od: 02.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 19.06.2008, 19:29
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Ja się akurat Dudki w przeciwieństwie do Kokoszki nie czepiam. Wie ile dla niego zrobiła Wisła i mimo tego, że by mógł nie odchodzi na zasadzie prawa webstera. Nie raz powtarzał, że nie pasuję mu gra na lewej obronie i lepiej czuje się w środku, więc pretensji o to, że nie dawał z siebie wszystkiego mieć wg mnie nie można. Nie ma do tego warunków. Dudka ma już 25 lat, jest to idealny moment na wyjechanie z kraju. Teoretycznie mógłby zostać, ale teraz jest "na fali" i pewnie boi się (i słusznie) o to, że wyjedzie za późno, tak jak Żurawski. Dla nas dobrze było, że pograł dla nas dłużej, ale ograniczyło mu to większą karierę. Ja życze Darkowi wszystkiego najlepszego i dziękuje za to co dla nas zrobił.
Człowieku z choinki się urwałeś? Ja mam tylko nadzieję, że pisałeś wszystko z ironią. Jedyne co mu w głowie to kasa i gwiazdorzenie. Sam się wypowiadał jak arogant jak on to przebiera w ofertach. Może to i prawda, ale troche skromności. Ja jednak ani jednej oficjalnej oferty nie widziałem jeszcze dla niego. Karierę w Wiśle zaczynał jako lewy obrońca. Nagle mu zaczeło nie pasować to sobie zażyczył środek obrony. Tam też mu się znudziło to wziął środek pomocy na którym nic nie gra. Jego już w Wiśle wszyscy mają dość! Jeszcze troche i zobaczymy go w ataku. Ooo durni prezesi z Serie A, dajcie te 3 miliony i po sprawie

Odpowiedz cytując