Wyświetl pojedynczy post
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.09.2019, 15:51
Gercu napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę w to wierzysz? Pewna grupa osób przez kilkanaście lat działała na szkodę klubu, przy przyzwoleniu (świadomym, lub nie) całego stowarzyszenia kibiców, jak mleko się.rozlało to aresztowano może kilkanaście osób i ty myślisz że sprawa już załatwiona?

Niestety na trybunach wciąż są.ludzie, którzy są zdolni do podłych czynów i mają.swoje grono przytakiwaczy (bo nie powiem zwolenników). Teraz zadaniem zarówno klubu, Socios jak i zwykłych kibiców jest to, aby oni już nigdy nic w tym klubie nie znaczyli.
Oczywiście że wierze.To że na stadionie są różni ludzie, tak było, jest i będzie. Natomiast 'góra' siedzi, sypie i myślę że ostatnią rzeczą o której myślą, to zbliżyć się do klubu. Nawet Misiek pękł , bo nie zamierza wyjść jako blisko 60 latek bez kasy.

Oczywiście pewnie będą racę, różne kontrowersyjne transparenty, bluzgi ale dostęp do klubu jak dla mnie dożywotnio zablokowany.

Bardziej się boje że obecnej ekipie zabraknie pomysłów i może być lipa. Liczyłem że uda im się znaleźć konkretnego inwestora, który zamknie ten etap niepewności.Niestety na razie lipa
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując