Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.03.2019, 15:15
@serek.c2
Wniosek powstał stąd, że z lektury ostatnich 15 stron wynika że temat braku flag i dopingu jest tematem numeru 1 od którego zależy praktycznie wszystko.
Pisałeś że chciałbyś normalnego "ruchu kibicowskiego' i zapewne go dostaniesz. Tylko przestańmy myśleć krótkowzrocznie o tym co będzie na kolejnym meczu, ale o tym gdzie będzie Wisła za rok. Bo sytuacja zalatuje mi już kultowym "Nicea albo śmierć".

Tak, 4 mln to były pożyczki. Jednak jak sam Królewski powiedział obarczone dużym ryzykiem, więc z tym że go nie ma się nie zgodzę.
I w gwoli ścisłości TF też nam udzielała "pożyczek" na papierze.

A do którego modelu funkcjonowania nie trzeba pieniędzy dokładać? Chyba tylko rodzinnym Sarapaty
Czepianie się akurat modelu 'angielskiego' nie ma najmniejszego sensu. Przy tym poziomie długów to nawet kreatywna księgowość nie pomoże bez dokładania kasy...

Ten poziom sportowy, o którym piszesz utrzymuje sie od +/- 7 lat . A mamy 3 frekwencję w lidze i wiele blamaży sportowych na koncie, po którym i tak mamy ogromną rzeszę oddanych fanów. Nie wiem według jakich kryteriów przyjąłeś że "UW" zawsze będą przychodzić na stadion a pikniki już nie? Sam należę do pikników z D i jakoś wyniki sportowe mnie nie odstraszają.
Póki co to w tej rundzie raczej właśnie "pikniki' pokazały ( i nie tylko frekwencją, ale tym jak kupowano akcję, koszulki linia życia) że robią to "bezinteresowanie'. I na pewno nie stawiają warunków klubowi jak to ostatnio miało miejsce od innych grup.

Wniosek że do tego czasu nie upadniemy wynika z prostej matematyki. Czerwiec to miesiąc wypłat z nc+ (wiadomo że mniejszych ale coś skapnie), lipiec to kolejny miesiac sprzedaży karnetów. Problem zacznie się między wrześniem-grudniem, gdzie wpływy są stosunkowo małe.
Odpowiedz cytując