Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.02.2019, 07:34
wyar napisał(a):Wyświetl post
Ale ani ja ani kolega Skarabeus nic nie pisalismy o tym,jak Plewka poradzi sobie w ciagu najblizszych lat,czy za chwile bedzie odpalal 30 strzalow na mecz i zdobywal z nich po hattricku na mecz. Pisalismy o umiejetnosciach.A te mozna nabyc PRZED udowodnieniem tego na boisku.
Powiedz mi tak szczerze co ta za umiejętność dla piłkarza skoro nie pokazuje jej na boisku? Co Ty mi próbujesz wmówić? Weryfikacją umiejętności piłkarza jest MECZ. Przeciętnego kibica nie obchodzi to czy Patryk Plewka strzela po 30 bramek na treningu z dystansu. Jego interesuje żeby powtórzył to w meczu. Rozmowa o jakiś tajemnych mocach, których dany piłkarz nie pokazał na boisku podczas meczu to mitologia.
Generalnie odpisując na Twoje teorie o tym, że mieszam się w zeznaniach. Przez potencjał rozumiem to, że Patryk Plewka strzela na treningach z dystansu. Jak zacznie to powtarzać na meczach (regularnie) wtedy będę mógł to nazwać umiejętnością.
Jeśli mówisz, że coś nabył (umiejętność) to chyba w przeszłości podczas meczów ekstraklasy lub CLJ powinienem coś takiego zauważyć chociaż w jednym meczu? No chyba, że Plewka ze swoim strzałem czeka dopiero na el. LM

Karherop jako jedyny przedstawił coś konkretnego - bramkę ze sparingu - szacunek za to.
Reszta próbuje mi wmówić jakieś głupoty i pisać o ocenianiu danego piłkarza.
Ocenić piłkarza można nawet na podstawie filmiku na YT. Powiem więcej. Jak Ty będziesz odpowiedzialny za jego zmontowanie to może z tego wyjść nawet piłkarz światowej klasy

wyar napisał(a):Wyświetl post
Wiem,ze jak typowy rozentuzjazmowany Polak zaraz przyporzadkujesz mnie do jakichs tam lewakow czy prawakow,dzieci TVN-u albo Radia Maryja,bo juz gdzies przyklady z polityki bierzesz.
Na podstawie tego wpisu mogę stwierdzić, że jedyną osoba, która ma problem z polityką jesteś Ty. Bo jak widać dopisałeś sobie całą otoczkę do tego porównania.
Tak swoją drogą to szacunek za to, że ZASZUFLADKOWAŁEŚ mnie do Polaków, którzy SZUFLADKUJĄ.
I błagam nie wypowiadaj się już na tematy w których ponoszą Cię emocje.
Odpowiedz cytując