Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Member

Od: 05.2013

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.02.2019, 06:32
Nie chce mi się już pisać referatu i się z Tobą przepychać. Stracie można byłoby zapobiec i pewnie by się to udało gdyby zamiast Bashy grał Kante a zamiast Lisa, Lloris. Niestety takiego składu personalnego nie mamy i tutaj jedyny winny to Patryk, reszta mogła go uratować, niestety nie wyszło. Skoro chcecie Patryka w składzie który co mecz prowokuje 2-3 bardzo groźne akcje rywala a w ofensywie nie daje nam zbyt dużo to ok proszę bardzo.
Proszę mi nie przypisywać że chce go zsylac do rezerw (których chyba nie mamy?) bo nigdzie tak nie napisałem. Po prostu napisałem że dla mnie nie powinien grać w pierwszym składzie i tyle. Oczywiście pojawił się wysyp obrońców Patryka jakbym go tu normalnie zwyzywal... Do chłopaka nic nie mam po prostu nie chce zawodnika który co mecz jest gwarantem bramki dla rywala a w ofensywie za dużo nie daje (chociaż tutaj jest trochę lepiej). Podajesz jakieś statystyki które z których nic nie wynika. Niech Patryk ma sobie te straty nawet w liczbie 30, ale niech nie robi tego w taki sposób, że cała drużyna jest przez niego w mocnych opałach. Co innego jest stracić piłkę w narożniku boiska pod bramką rywala, a co innego w środkowej strefie gdzie leci kontra. W tym meczu Wojtowski nie miał ani jednej takiej straty, Patryka pamiętam co najmniej 3 gdzie już można było być przygotowanym na wyciąganie piłki z siatki. Nie mówiąc o innych meczach...

Już nic nie odpisuje w tym temacie.
PS. Nie jestem żadnym kibicem Arsenalu, mam gdzieś zagraniczne drużyny.
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 14.02.2019 o godz. 08:44.
Odpowiedz cytując