Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.07.2019, 19:03
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Żeby nie spaść z ligi?
Bo przy 33 mln długu bez przychodu z niej czeka nas ścieżka która właśnie kroczy Ruch?
Zgadzam się, że nie mamy w ataku jakości. Tylko czyja to wina, że nie ma jej pomimo 5 zawodników na tę pozycję? Po co w takim razie był podpisywany Brożek? Po co zimą Stolarczyk ściągał Balickiego? Chyba nie po to brał jednego z lepszych strzelców 2 ligi z niemal 50 meczami w seniorach na szczeblu centralnym, by u nas cofnąć go do juniorów? Czemu, jeśli nie ma jakości, nie zwolni miejsca i kontraktu oddając gdzieś Drzazgę? Pewien jestem, że nawet Ekstraklasowe kluby za darmo wzięłyby go oferując zawodnikowi lepszy kontrakt. Przy tym wszystkim trzeba powoli dawać szansę Buksie. Jedynie Balaniuk to taka niechciana pozostałość po poprzednim zarządzie, acz mógłby być napastnikiem nr. 4.

Podobnie podchodziłem do tematu Serafina Szoty. Z jednej strony byłby to sensowny ruch, z drugiej - mamy już przynajmniej 4 środkowych obrońców.

Wszystko to co opisałem świadczy raczej o tym, że ta nasza nowa polityka transferowa to jest jednak dość awanturnicza, co?
Odpowiedz cytując