Wyświetl pojedynczy post
OSC.N.
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 19.07.2018, 21:46
Ja mimo wszystko byłbym za zróżnicowaniem wysokości abonamentów, co ktoś już w dotychczasowej dyskusji sugerował (rav?).

Uważam, że w obecnej sytuacji nie ma co zamykać się na jakiekolwiek osoby chcące wpłacać choćby niskie kwoty, bo w ilości siła. Z drugiej strony nie ma co ograniczać się do kwoty 100, czy 200zł/miesiąc, bo może znalazłyby się osoby, które mogłyby zadeklarować większą sumę, różni biznesmeni związani z Klubem (ja, przynajmniej na dzień dzisiejszy mógłbym).

Myślałem o czymś w tym typie już ponad rok temu, jak sytuacja nie była aż tak dramatyczna jak dzisiaj (a przynajmniej o tym nie wiedzieliśmy) i miałem pomysł, żeby składki ustalić jakoś symbolicznie:
1 grupa - 1906zł/mies.
2 grupa - 190,6zł/mies.
3 grupa - 19,06zł/mies.
W nazwę organizacji (stowarzyszenia?) też gdzieś wstawić "1906"

Powołać kilkuosobowy zarząd organizacji, do którego każda z grup mogłaby desygnować określoną ilość osób np. na podstawie łącznej kwoty jaką wpłaca dana grupa.

Jak chodzi o współpracę z Klubem, to na początek w ramach "poznawania" się proponowałbym aby przedstawiciel Socios wchodził w skład Rady Nadzorczej lub ewentualnie Członka Zarządu bez prawa głosu. Jako pierwszy krok myślę, że byłoby to prędzej akceptowalne niż domaganie się od razu prawa do zarządzania klubem w sytuacji, kiedy nawet nie wiemy na jaką sumę możemy się deklarować. To z jednej strony pozwoliłoby nam patrzeć Zarządzającym na ręce i mieć bieżący obraz sytuacji, a z drugiej strony nie dawałoby wrażenia, że jesteśmy kolejnymi w trudnej sytuacji klubu, którzy chcą dorwać się do władzy i wydrzeć jakiś kawałek tortu dla siebie.

W obecnej sytuacji środki oczywiście powinny być przeznaczone na ratowanie Klubu plus ewentualnie jakaś część na Akademię, żeby nie zapominać o przyszłości, a jeśli daj Bóg sytuacja kiedyś się poprawi, to przedstawiciel Socios mógłby wchodzić w skład np. komitetu transferowego i te środki przeznaczać wtedy na jakiś transfer lub kontrakt zawodnika potrzebnego drużynie.

Pozdr
OSC.N.
BEZ PODPISU...
Odpowiedz cytując