Wyświetl pojedynczy post
Colin
Senior Member

Od: 07.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.11.2009, 21:29
pysio napisał(a):Wyświetl post
Moretto nie jest bramkarzem perspektywicznym, ma już 32 lata! do najmłodszych nie należy.. więc uważam, ze zdecydowanie lepiej stawiać na Ilie!
Wg. mnie Ilie nie ma ani predyspozycji ani talentu by spróbować zagrozić Pawełkowi i być dla niego jakąkolwiek konkurencją. Potwierdzają to choćby ostatnie mecze jak był kontuzjowany Pawełek. Dobry golkiper z odpowiednimi warunkami sparowałby na róg czy chociaż słupek strzał bodajże Andradiny z rzutu wolnego na 3 - 2 w meczu z Koroną. Jak widzę jest trochę kibiców na forum którzy się łudzą, że Ilie może być alternatywą za Pawełka a on jest wg. mnie po prostu za słaby (piszę to z całą sympatią dla Ilie, bo Mołdawianin to bardzo sympatyczny człowiek). Tak samo było jak odchodził Dolha, to wielu kibiców łudziło się, że jest przecież Pawełek a ja i tak wiedziałem że to nie będzie bramkarz tego pokroju (co Dolha kiedy grał w Wiśle), że to nie będzie bramkarz na europuchary. Moretto pamiętam jeszcze kilka lat temu kiedy Wisła była nim zainteresowana. Ma warunki fizyczne, talent, bo w Benfice nie grał od tak sobie. Jeśli jest w stanie wciąż pokazać swój najlepszy poziom i jest w naszym zasięgu to Wisła powinna się na niego zdecydować bo on w przeciwieństwie do Ilie ma dużą szansę wygryźć Pawełka ze składu z korzyścią dla Wisły. Pawełek jest dobry na naszą ekstraklasę, ale żeby bramkarz nam wygrywał mecze w europucharach to tu potrzeba "czegoś" ekstra.
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez Colin : 16.11.2009 o godz. 21:39.
Colin McRae[*] Żegnaj Mistrzu. Teraz pewnie ścigasz się z Ryśkiem i Januszem pilotowany przez "Beefa" po niebiańskich OSach...

"Heroes don't die, they just move on to the next stage"
Odpowiedz cytując