Wyświetl pojedynczy post
pawkow
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2013

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.07.2018, 13:52
Zniżki to kolejne pieniądze dla klubu, wielu członków może nie planowac zakupu nowej koszulki a jak dostanie zniżkę, zdecyduje się ją kupić. Zresztą trzeba namówić jak najwięcej osób, a sam prestiż należenia do elitarnego grona dla wielu nie wystarczy.

Nie będę polemizował, pewnie jest tak że niektóre osoby do bycia socios skłoni wizja zniżek. Mnie osobiście bardziej interesowałyby niematerialne formy "wyróżnienia", czyli głos (jako grupy) w podejmowaniu decyzji w jakim kierunku idzie klub, spotkania z piłkarzami, dedykowany wzór karty kibica, zaproszenie na sektor VIP czy loże na jeden czy dwa mecze w sezonie, możliwość zakupu dedykowanej dla socios koszulki w każdym sezonie czy też pierwszeństwo przy kupnie karnetu i tym samym wybór miejsca na stadionie. Ale trzeba byc otwartym na różne formy, które przyciągną jak najwięcej osób.

Osobiście widzę sens we wprowadzeniu różnych poziomów stawki członkowskiej, ale 19,06 zarezerwowałbym tylko dla uczących się. Myślę, że poziom przynajmniej 50 PLN miesięcznie jest takim progiem przyzwoitości dla zarabiającego. Tak jak ktoś wspomniał, to są 3-4 paczki fajek albo piwo dziennie. Albo ktoś jest kibicem naprawdę i chce faktycznie pomóc albo chce tylko się móc nazywać socios, bez poświęcenia ze swojej strony. Takie moje zdanie ale większość zdecyduje
Odpowiedz cytując