Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.10.2014, 10:01
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ja rozumiem ideę i rozumiem, że wiele osób chce tę zabawę kontynuować, ale błagam: nie róbcie z wpłat na Akademię, a zwłaszcza z wklejania dowodów wpłat wyznacznika tego czy ktoś jest kibicem! A już pisanie po innych tematach haseł typu: "zacznij udzielać się w tym temacie jak odpowiesz na nominację" to skrajna przesada. Z zabawy niektórzy robią polowanie na czarownice.

Mam zdecydowanie odmienne zdanie. Te nominacje do wpłat pokazują jak takim wielkim kibicom leży na sercu dobro klubu. Do komentowania wszystkiego są pierwsi. To wskazywania winnych - pierwsi. Do moralizujących tez - pierwsi. W internecie pierwsi.

Jednak kiedy potrzebna jest realna pomoc nagle szerokim łukiem omijany jest ten temat.. Dlaczego? Tacy wszyscy mądrzy to pytam się gdzie podziali się piewcy jedynych słusznych teorii: Grantar, milosz, aNouc itp..?

Ja wiem dla Ciebie to są półśrodki, pewnie nic nie znaczące.. a dla ludzi którzy czują się kibicami, czują się częścią takiego klubu jak WISŁA, to sposób, pomysł na pomoc klubowi.
To nie znienawidzone SKWK czy WSH domoga się wpłat - to klub któremu kibicujesz PROSI Cię o pomoc... to tak wiele?

Niespodziewałem się..

Będę pisał, będę spamował - jesteś przeciwny? Możliwości masz.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 14.10.2014 o godz. 10:10.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując