Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.10.2014, 23:21
Mnie nikt nie lubi więc sam się nominowałem

Nominuję kubajg i Szpen, co by się przysłużyli Wiśle...

Kilka uwag ode mnie:
1. Jak kogoś nominujecie to piszcie wiadomość prywatną bo nie każdy musi czytać całe forum
2. Może ktoś uważa, że ta zabawa w wyzwania jest śmieszna, też do tych ludzi należę ale akurat tutaj się robi coś dla naszego klubu, bez żadnego pajacowania i pokazywania jaki to ja jestem fajny bo sobie wyleję zimną wodę czy nasram na głowę więc bez wymówek.
3. Jak wpłacacie kasę to nominujcie ludzi. Chyba o to chodzi żeby tych wpłat było jak najwięcej a nie żeby wpłaciło kilkadziesiąt osób i się na tym zakończyło bo nie ma kolejnych na liście do wpłaty
4. Dla tych co robią łaskę żeby normalnego screena wkleić to hańba a tym co żydzą na akademię (pewnie na wszystko inne tzn puchy czy inne akcje też żydzą) c.w.d Tyle tu fajnych osób, wielkich fanatyków i git ludzi na forum a jak widać 10 zł na akademię wpłacić łaska, śmiech na sali. Dzięki głupiej zabawie wyszło kto judasz (oczywiście piszę o tych co ewidentnie unikają wpłacenia i omijają temat a nie o tych co nie ogarnęli, że taka zabawa tu powstała i że zostali nominowani - stąd propozycja o pisanie na pw na temat nominacji)
5. Wklejajcie regularnie tę listę z nickami, które mają wpłacić kasę bo się burdel bez niej robi

Nadal nominowani:

Grantar

s1mone

Piesek z Krainy Pejsów

picasso

4karol4

PANDEMONIUM

RybaTs

aNouc

Milosz

022

rav