Wyświetl pojedynczy post
Paparapa
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.06.2008, 17:18
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem dlaczego najeżdżacie na Dudkę, koleś ma swoje 5 minut, być może to jest jego jedyna szansa na znalezienie dobrego klubu za granicą, do tego dostaniemy za niego godziwe pieniążki. Moim zdaniem Dudka by został gdyby widział, że u nas chce się coś osiągnąć w pucharach, niestety nie zauważył tego i chce spróbować swoich sił w klubie, który ma trochę większe ambicję niż sprzedawanie piłkarzy. Dudka sam wspominał, że jest szansa, że zostanie bo mobilizacja trenera przed LM była duża, szkoda, że tej mobilizacji nie posiada Cupiał. U nas to zawsze robi się z piłkarzy wrogów tak aby udać, że ten zawodnik to by się już nam nie przydał. Prawda jest taka, że kolejny klasowy piłkarz po Kosowskim i Błaszczykowskim nas opuszcza, a jeśli Bednarz ściąga Ci Łobodzińskiego i mówi że robi wzmocnienia na puchary to gratuluje poczucia humoru.

Widzisz,calkowicie inaczej podchodzisz do sprawy.Dla Ciebie Wisla to co innego niz dla mnie.

Nie podoba mi sie,ze byle frajer Dudka czy Kokoszka obrazaja moj klub i mnie, mowiac w kazdym wywiadzie ze chca odejsc lub skladajac wypowiedzenia z pracy.

Wisla to nie Groclin czy Belchatow.To klub z ponad stuletnia tradycja,ktory jest czyms wiecej niz miejscem promowania sie dla Dudek i Kokoszek.Kazdy pilkarz z biala gwiazda na piersi ma sie jak najlepiej prezentowac na boisku jak i poza nim.Musi miec swiadomosc tego jakie barwy reprezentuje.

Dudka i Kokoszka na pewno jej nie maja.

Dlatego jestem zdecydowanie za wyjebaniem na zbity pysk obu gwiazdorkow.
Pozdrawiam wszystkie internetowe,placzace mendy.
Odpowiedz cytując