Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.12.2018, 09:39
Pero napisał(a):Wyświetl post
Sytuacja klubu jest zła to wiadomo.
W swoim żadnym poście na tym forum nie pochwalałem zarządu z TS ani działań Junco. A Orędowników mieli wielu. Nie jestem biegły w obsłudze forum ale gdyby wyfilitrować posty typu "Brawo Zarząd" było ich całe mnóstwo. Obstawiam że pewnie przez tych najbardziej zagorzałych krytyków teraz.

Aktywność swoją znacznie zmniejszył też Czerepech który jeszcze niedawno pisał "że ten zarząd jest najlepszym co mogło nam się trafić".

Mimo swojej dezaprobaty dla działań zarządu, śmiania się z lizodup*w którzy na TT chwalili zarząd i klub byle tylko dostać zaproszenie na TweetUp to bardzo daleki jestem od wysuwania oskarżeń o "wyprowadzanie" pieniędzy.
Ktoś rzucił i nagle wszyscy podłapali i piszą.

Nie wierzą że gdyby tak było to do zarządu niedawno wszedłby Daniel Gołda. Poważny gość na dorobku. Za dużo miałby do stracenia....

Poza tym jednym z większych błędów TS-u (a może celowym działaniem) było to że nie zrobiono Bilansu otwarcia. Należało pokazać jasno z jakiego pułapu zaczynamy....
No i popatrz jak łatwo wtedy można by było rozliczyć Zarząd. A tak zawsze można powiedzieć, że przecież zadłużeni byliśmy już wcześniej. Z ogólników można się wybronić, ze szczegółów znacznie trudniej.
Odpowiedz cytując