Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member

Od: 01.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.06.2008, 12:46
Podobnie jak Arti, nie wiaze zadnych nadziei z zawodnikami powracajacymi z wypozyczen.
Nie dopatruje sie rowniez zbawiciela naszego ataku w osobie Niedzielana. Cos mi mowi, ze sensowniej bedzie zalozyc scenariusz, w ktorym ten pilkarz powroci do skladu, rozegra kilka spotkan, strzeli moze nawet jakas bramke, po czym zaczna sie jego roznorakie klopoty zdrowotne.
Dlatego na miejscu Bednarza i Skorzy, nieustannie modlilbym sie o to, aby Brozkowi nie spadla forma, lub co gorsza, zeby nie wyeliminowal go jakis powazniejszy uraz, bo wowczas po naszym ataku zostana juz tylko wspomnienia. W tym miejscu wypada dodac, ze pozyskanie napastnika, czy nawet dwoch, byloby wskazane.

Tak samo jak wskazane jest sprowadzenie rozgrywajacego, bo nie wiem czy drugi raz przejdzie nam taki numer, tzn. wygranie ligi z dwoma def.pomocnikami. Zieniu wcale nie musi na nowo blyszczec az tak mistrzowska forma, a wtedy przydalby sie ktos, kto ze srodka pola potrafil rzucac prostopadle pilki, a takze strzelac gole (Cantoro tego nie potrafi).
Nie mam jednak przekonania do Garguly. Swoimi wystepami na przestrzeni ostatniego roku, rozczarowal chyba najbardziej z calego Belchatowa. Niemal tak samo jak Matusiak w Wisle.
Ostatnio gdy Lobo masakrowal wszystkich swoja gra w Zaglebiu, Skorza twierdzil ze nic w tym zlego, a wrecz nawet dobrze, bo moze to ulatwic Wisle wyciagniecie tego pilkarza z jego klubu. Ciekawe, czy po tym co pokazal u nas Wojtek na wiosne, Skorza z taka sama filozofia zapatruje sie na transfer Lukasza ?

Choc zdaje sobie sprawe, ze nie wszystko zalezne jest od Wisly, to na miejscu Bednarza, zalezaloby mi tez na tym, aby jak najszybciej wyjasnila sie przyszlosc Dudki, Kokoszki i Glowackiego, po to zeby wiadomo bylo, iloma nowymi stoperami warto sie zainteresowac - jednym, dwoma, czy moze nawet trzema w nieco dalszej perspektywie ?

Wzmocnienia druzyny zaczalbym jednak od sprowadzenia prawoskrzydlowego, gdyz obecna obsada tej pozycji jawi sie jak dla mnie najmarniej od dawien dawna.
Ostatnio edytowane przez Eustachy : 23.06.2008 o godz. 13:00.
Odpowiedz cytując