Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member

Od: 11.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.06.2008, 18:06
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
tak niedawno uslyszelismy od pewnego zrodla ze pan Cupial sypnał kasa na nowe transfery,jak narazie jest tylko gadanie nic wiecej,a mialo byc mniej gadania wiecej dzialania.a jak narazie jest zero dzialania,jeszcze troche takiej pracy pana Bednarza a powinien zostac zwolniony bo jak narazie dziala na niekorzysc kluby,nic nie robi tylko gada,CHCEMY TRANSFEROW I TO KILKU I PORZADNYCH!!!

Wiesz gościu...mam dla Ciebie pewną radę. Stań w odległości około 15 metrów od najbliższej ściany, zamknij oczy, rozpędź się i przypierdziel głową o tę wybraną przez Ciebie ściane...może to coś pomoże, ale nie jestem pewien ....chłopie ty się idź lecz....takimi postami tylko siejesz zamęt. Tak naprawdę, okienko chyba otwiera się dopiero 1lipca i kończy o ile się nie myle 1 września więc OCHŁOŃ, lub wybierz tą pierwszą propozycję jaką Ci dałem.. .

Poczekajmy...po co Jacek ma z kazdą informacją lecieć do mediów
Jak pewnego dnia pojawi się info, ze Wisła podpisala kontrakty z 3 graczami, to będziesz Bednarza pod niebiosa wychwalał...Jezu..jak ja nie lubie takich chorągiewek....Są transfery - zajebisty, nie ma INFORMACJI o transferach - zwolnić...masakra
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując