Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.06.2008, 15:14
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem dlaczego najeżdżacie na Dudkę, koleś ma swoje 5 minut, być może to jest jego jedyna szansa na znalezienie dobrego klubu za granicą, do tego dostaniemy za niego godziwe pieniążki. Moim zdaniem Dudka by został gdyby widział, że u nas chce się coś osiągnąć w pucharach, niestety nie zauważył tego i chce spróbować swoich sił w klubie, który ma trochę większe ambicję niż sprzedawanie piłkarzy. Dudka sam wspominał, że jest szansa, że zostanie bo mobilizacja trenera przed LM była duża, szkoda, że tej mobilizacji nie posiada Cupiał. U nas to zawsze robi się z piłkarzy wrogów tak aby udać, że ten zawodnik to by się już nam nie przydał. Prawda jest taka, że kolejny klasowy piłkarz po Kosowskim i Błaszczykowskim nas opuszcza, a jeśli Bednarz ściąga Ci Łobodzińskiego i mówi że robi wzmocnienia na puchary to gratuluje poczucia humoru.
tylko,ze ja np mam w dupie czy to jest pierwsza,druga czy też ostatnia szansa pana darka na transfer.ważniejsze dla mnie jest dobro klubu któremu kibicuje,niż konto jakiegos grajka.okienko jeszcze się nie skończyło,więc nie wiadomo czy ktos przyjdzie czy nie,dlatego nie ma co pisac w tej chwili o tym,ze cupiał dał za mało kasy.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując