Wyświetl pojedynczy post
Rafal78
Junior Member

Od: 10.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.07.2019, 21:38
Jeżeli ktoś myślał że w tym sezonie będziemy ładować tyle bramek co w poprzednim to będzie w grubym błędzie.A nóż strzelimy o jednego więcej od przeciwników...Gra Wisełki tragedia,ale jeżeli nie ma materiału to czego tu wymagać.Początek sezonu i my już nie mamy jak skompletować wyjściowej jedenastki.Coś mi tu nie pasuje,że zawodnicy tak są podatni na kontuzje.Pewnie sztab szkoleniowy będzie coś więcej wiedział na ten temat .Ciężko o drugą drużynę w lidze żeby zawodnicy byli tak podatni na urazy.Liczyłem że poprzedni sezon czegoś szefostwo nauczy i poszerzymy kadrę meczową.No cóż sporo się przeliczyłem.Mam wrażenie że nawet jak byś my sprzedali Marko Kolara i Lisa za 5 mln euro to nic by się nie ruszyło w temacie transferów.Dziwne jest to że w styczniu,gdzie byliśmy w czarnej d...klub poczynił starania o wzmocnienie kadry klubowej w dużo większym stopniu od tego okienka.Jeżeli szefostwo myśli że taką kadrą utrzymamy się w lidze bez większego problemu,to będą w grubym błędzie.A jeszcze słychać głosy że nie będzie problemu z górną ósemką.Trzeba zejść na ziemię i spojrzeć na sytuację realnie,tak jak ona wygląda.Przychodzi do nas Niepsuj który w Pogoni grywał raczej rzadko.Janicki który w Lechu strzelał babola za babolem.A liczenie że Mak rozkręci pomoc to już czysta fantazja.A już zamiana Bałaniuka na Kolara to już strzelenie sobie samemu w kolano. Bałaniuk nie ma pojęcia o strzelaniu bramek i to się nie zmieni.Facet od dwóch lat nie gra nawet na poziomie 1 ligi.Rozumiem że nikt go nie chce nawet wypożyczyć,ale wciskanie chłopa na siłę do składu nie ma najmniejszego sensu.Wypromować już go nie wypromujemy i dobrze jak by sobie zdano w klubie z tego sprawę jak najszybciej.Odeszli Peszko,Pietrzak,Kolar,Palćić.A w zamian przyszli zawodnicy którzy choć by nie wiem jak się starali nie dorównają tym co odeszli.Jedyne światełko widzę w Carlosie i mam nadziej,że się nie pomylę.W klubie nie mają chyba pojęcia że jest takie słowo jak "wypożyczenie".W klubach zachodnich jak i tych mocniejszych w naszej lidze idzie kogoś wyłowić do grania na już.Kuba ma ogromne znajomości w Bundeslidze i pewnie znalazło by się z dwóch chętnych którzy zamiast grać w rezerwach lub siedzieć na ławie od święta zagrali by w Wiśle.Istnieje coś takiego jak płacenie kontraktu wypożyczonemu zawodnikowi 50/50,60/40,70/30 procent.Wielu klubom tez zależy żeby zawodnicy gdzieś się ogrywali a nie siedzieli na ławie lub w rezerwach.Jak już nie ma za co kupić,to trzeba coś może w tym kierunku działać.Mam wrażenie że za czasów M.Kużby szło w temacie szukania zawodników do Wisły o niebo lepiej.Podobno mamy jakiś tajemniczy fundusz transferowy od osób prywatnych w wysokości 2 milionów złotych.Jeżeli coś takiego istnieje to trzeba w miarę szybko go użyć.Mam też nadzieje że w klubie nie zapomnieli,że w tym sezonie spada trzech z ligi i do wyciągnięcia jest całkiem spora kasa z tytułu praw TV w przypadku utrzymania.Kadrę trzeba wzmocnić na już a nie czekać na cud że jakoś to będzie.Podobno czekamy na okazję,ale co będzie jak ona sie nie pojawi.No dobra teraz możecie po mnie jechać ile dusza zapragnie
Odpowiedz cytując