Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.05.2019, 20:25
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Jak to złe wybicie pod presją to nie jest babol ? To czym to jest skoro pilkarz pod presja jest przez 90 minut? To jest brak chlodnej głowy, czyli popełnia bład czyli babola
Z racji ze troche ogladam, wskaz przyklady o ktorych mowisz powyzej, tych bardzo pewnych ktorzy walą babole - dla mnie Plach to nr 1 w lidze jak coś.

czy zagral dobry mecz z Gornikiem? Imho zagral poprawnie, bo jak bedziemy sie jarali tym ze nic nie zajebał... to słabo to wyglada.

Brak konsekwencji ? od poczatku znasz moje zdanie nt. Lisa bo wiele razy byla polemika i ono sie nie zmienia - z mojej strony. Z Twojej zmienia sie rownie, ale pewnie zaprzeczysz.
Nasz srodek radził sobie z Gornikiem dobrze bo sie swietnie na Gornika przygotowalismy taktycznie. Tylko i wylacznie, podkreslali to nawet zawodnicy (zarowno Zabrza jak i Nasi) takze gloryfikowanie Plewki bardzo słabe. Pokaż statystyki tej mocnej "8" inne niz ze przebiegł najszybciej. Grał i tak nieźle, bo nie zrobil czego co robi prawie zawsze - daje swojemu na konia, tudziez kanapke dla przeciwnika.

wrócmy do czasów Pawelków, i zadajmy to samo pytanie by ocenić bramkarza;
Czy czujesz sie pewnie jak pilka leci w jego kierunku. To bardzo proste pytanie, bardzo. Na plus z mojej strony dla niego, niektore zagrania nogami. I tylo.
Skoro dla Ciebie Plach to nr 1 to pytanie czy oglądałeś mecz z Legią. Zaskoczę Cię ale kilka razy pomylił się przy wykopach, a Piast grał przez niego o wiele mniej niż my przez Lisa. Do tego dwa razy przeszły obok niego dośrodkowania wzdłuż linii i nie zablokował. Co nie zmienia faktu że bronił bardzo dobrze i wygrał Piastowi mecz.
Nie ma bezbłędnych bramkarzy, a z Zabrzem Lis zagrał dobry mecz. Ze Śląskiem zresztą też.

Co do Plewki, to zwyczajnie jesteś śmieszny. "Przygotowaliśmy się taktycznie na Górnika, to nie zasługa Plewki że dobrze zagrał". Serio?
No to super że Boguski z Saviceviciem ogarnęli środek pola dwóch na trzech (zwłaszcza że Zabrze ma świetny jak na E-klasę).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.05.2019 o godz. 20:36.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując