Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.04.2019, 06:20
Smutny byl ten wczorajszy mecz. Ale za to swietnie zobrazowal co by bylo gdybysmy musieli cala runde konczyc juniorami. A ta opcja miala tutaj zaskakujaco wielu zwolennikow, ktorzy nawet twierdzili, ze bysmy sie wtedy utrzymali.

Te wszystkie pochwaly naszych juniorow, to nie bardzo wiem skad sie biora, bo nikt mi nie powie, ze to co sie wczoraj odstawilo w Sosnowcu to nie byla ustawka ze strony Zaglebia. To co oni odstawili w 1 polowie, to nadaje sie tylko do prokuratury we Wroclawiu. NIE DA SIE byc tak slabym. Oni ani nie biegali, ani nie robili kompletnie niczego. Gdyby Brozek zjadl sniadanie, to do przerwy moglo byc 0-3. A akcja z nie wiem, 20-30 minuty, gdzie wychodzimy 4 czy 5 na 3 obroncow Zaglebie i ABSOLUTNIE nikt z Sosnowca sie nie wraca, ani nawet za tym nie biegnie, to byl chyba najwiekszy kabaret w tym sezonie.

Po czym nastepuje przerwa, gdzie wielu przewidywalo, ze po przerwie zacznie sie granie i.... w 12 minut Sosnowiec strzela 2 bramki i wraca do nic nie robienia przez reszte meczu. Parodia, absurd, kompromitacja pilki na zawodowym poziomie. I tak nic nie grajacy, stojacy w miejscu przez 75 minut w tym meczu Sosnowiec z nami wygrywa. Co wiecej moglo sie skonczyc w okolicach 5 lub 6 w drugiej polowie. Z Sosnowcem.

Ja nie mowie, ze grali zle, czy tym bardziej nie mam pretensji do 15 czy 16 latkow, tylko staram sie zauwazyc, ze to jak wypadli, ze wpisza sobie po prostu wyjazdowa porazke 1-2 w debiucie do CV, czyli zaden wstydliwy wynik, jest efektem tego co odjebal dzis Sosnowiec. Cos za co powinni byc spuszczeni do 4 ligi gdzie ich miejsce.

Gdybysmy wczoraj zagrali z chocby namiastka "powaznej" druzyny z tej ligi, to mogloby sie skonczyc historyczna kompromitacja. Sosnowiec pozwala nam strzelic sobie bramke i stworzyc realne zagrozenie 2-3 kolejnych, bo i tak wie, ze po przerwie to odrobi. To jest nieprawdopodobne. Ktos ma jakas wiedze jakie zaklady sie odstawily na ten mecz?
Odpowiedz cytując