Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 01.08.2021, 19:42
Przede wszystkim zagraliśmy FATALNIE, mój ulubieniec Zukov mimo strzelenia bramki również (lubie zawodników pokroju Lloncha, Zukova czy Ondraska, ktorzy jada na pełnej k... nadrabiajac umiejetnosci walka).

Co do bramkarza już wszystko zostało napisane 10 razy. Jesli chodzi o mnie widzę w nim potencjał. Nie podniecam się, że wylapał dwie setki bo akurat walili prosto w niego (na plus ze szybko wyszedl i tym troche utrudnił sprawe). Wehrmacht czy jak mu tam wyśmiał mnie na SB, jak pisałem, że bramki spowodowane brakiem doświadczenia .

Dziwi mnie podbieta nad gościem nr 8, wydaje mi się, że to taka dużo słabsza wersja Mączyńskiego (do boku, do tyłu, niby reguluje tempo, ale to uja prawda). Dużo bardziej podobał mi się Plewka jak i Basha :] 3 mecz już widziałem tego zawodnika - mam nadzieję, że się rozegra, ale póki co jak dla mnie pytoza.

Miałem to pisac po Zagłębiu, ale 90% forum podnieconych byle czym zjadłaby mnie jak za czasów kiedy jako PIERWSZY napisałem, Ze Frydrych zagrał pyte... a to był ich nowy idol No i tak się potoczyło, że Frydrych z małymi przebłyskami gra pytę do dziś....

Rywalizacja jak na ten moment jest spora, mam nadzieję, że się dotrzemy i zapewnimy spokojne utrzymanie.

Sobol i Młyński widać, że bardzo chcą i weszli na pełnej mobilizacji, do tego stopnia, że Sobol za bardzo chciał i chyba przez to partolił.

Odpowiedz cytując