Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys

Od: 12.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 11.09.2019, 09:53
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
No jak warszawiak Obidzinski, plus trójka Jazdzynski, Królewski, Błaszczykowski (którzy wyłożyli własną kasę, a nie jak sarapata wysyłała cyca) są pod wpływem sharkow z których większość siedzi w więzieniu, część spie***lila za granicę, a reszta boi się wychylac to już nie mam pytań...

Już nie róbmy jaj, że Kuba (i jego brat w zarządzie) swoim nazwiskiem firmuja kolejny wałek, tracąc przy okazji kupę kasy...
Ehh... świat się nie kończy na WSH. Jest wiele różnych innych rzeczy, które mogą się wydarzyć, czasem nawet nie specjalnie np. Cupiał może chciał dalej mieć Wisłę, ale inne sprawy zmuszały go do jej sprzedaży (długi w TF / banki).

Chodzi mi oto czy znów nie ufamy za bardzo. Fajnie, że ktoś daje swoją kasę, ale w zamian zabezpiecza pożyczkę w ziemi TS.

Nie jestem zwolennikiem trzymania tej ziemi do końca świata, ale by za chwilę nie było, że ją oddaliśmy za bezcen bo ktoś czegoś na czas nie sprawdził. Czym się różni obecny układ zarządzania od poprzedniego? Zgadało się paru ludzi, którzy się znają i robią to co uważają za słuszne. Jeden mówi, ja pożyczę milion ale chce zabezpieczenie w ziemi i drugi, tak naprawdę jego kolega mu to podpisuję.

Żebyśmy się zrozumieli, ja nie podejrzewam tych ludzi, że są oszustkami i przyszli tu zrobić skok na kasę czy ziemie, ale różnie się życie toczy. Jak będą mieć do wyboru "biedę" rodziny, a Wisłę wybiorą rodzinę. Zobaczcie jaki zamożny był Cupiał, tyle lat w biznesie i nie był wstanie udźwignąć swoich problemów i połączyć to z Wisłą, a obecni ludzie są dużo młodsi i zapewne nie tak zamożni.

Nie ukrywam, że nie znam się na tym, ale jakiś papier na ziemie poszedł w obieg. Może da się go odsprzedać komuś z zyskiem, co spowoduje jakiś problem prawny w przyszłości bo ziemie nie będzie szło sprzedać bo jakaś jej część będzie kogoś innego. Może są jeszcze inne ciekawe "zabezpieczenia" lub sprawy.

Mamy ich za rycerzy, poprzednich z 2016 roku też mieliśmy...

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie,
a przejdziesz na aukcję allegro.

SPRAWDŹ - NOWA NISKA CENA!

Odpowiedz cytując