Wyświetl pojedynczy post
unpredictable_wislaczka
Senior Member

Od: 11.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 15.06.2008, 12:09
A słyszeliście,że podobno Kuba chce zwołać jakąś konferencję po meczu z Chorwacją i podać prawdziwy powód jego odesłania do domu? Nie wiem,ile jest w tym prawdy,ale tak przynajmniej na stronie Borussi jest napisane. Jak ktoś cos więcej wie,to niech pisze.

Moim zdaniem jeżeli Leo popełnił już jakieś błędy w składzie,to na pewno z napastnikami. Bo tam nie ma kto strzelać,a już tymbardziej jak Żurawski ma kontuzję,bo nigdy nic nie wiadomo,a mógłby coś pokazać. Nie można liczyć ciągle tylko na 2 (Ebi i Krzynówek), bo przecież nigdy nie wiadomo,kiedy któryś złapie zadyszzkę.
Powód: literówka:)
Ostatnio edytowane przez unpredictable_wislaczka : 15.06.2008 o godz. 12:10.
M. Skorża:"Głowackiego,Sobolewskiego,czy odchodzących z klubu Baszczyńskiego oraz Zieńczuka,ale i braci Brożków zazdrościć mi mogą nie tylko inni trenerzy.Sam jestem wdzięczny losowi, że mogłem z nimi pracować."

M. Szymkowiak:"Radek Sobolewski,Marcin Baszczyński, Paweł Brożek,Marek Zieńczuk czy Patryk Małecki.Oni daliby się za Wisłę pokroić."

Niektórym wydaje się,że stadiony piłkarskie to wyspy.Nie wiedzą,że są one raczej lustrami,w których odbija się obraz świata,do którego wszyscy należymy
Odpowiedz cytując